A kiütés

A kiütés

Grudge Match

Henry Sharp, a Borotva és Billy McDonnen, a Kölyök ezelőtt 30 évvel csaptak össze utoljára, a ringben. Most a két korosodó sztár visszatér a nyugdíjazásból és újra összeáll egy végső bokszmérkőzés erejéig.

Rendező: Peter Segal
Forgatókönyvíró: Tim Kelleher, Rodney Rothman
Premier (HU): 2014.05.14.
Sylvester Stallone
Sylvester Stallone

2022.07.23 Interfectorem Sabnock

Stallone tojásai....

Peter Segal, aki azért szinte csak vígjáték rendezésben serénykedett, most sem hazudtolta meg magát. Összeszedett négy világsztárt nem a legfiatalabb generációból toltak hozzá egy közepes sztorit, és hajrá! Adva van két helyi, pittsburghi bokszo... Teljes kritika

2019.03.02 Yosihiro

Kiütés

Remek ez valóban "Kiütés" volt a Roky filmnek vagy mondhatnám a profi boksznak is, de mindezektől eltekintve egy remek produkciót kaptunk amiben ott van minden. Két legenda remek humor és némi érzelem is benne volt a filmben ami éppen kell. Ezt remekül összehozák csak gratulálni tudok. A történet adott volt és hogy eltelt 30 év ez már csak hab a tetjén. Jönnek a bonyodalmak és végére a bunyó is megérkezik. Itt érzetem azt, hogy régi 90-es évekbeli hangulat kap el. Nagyon jó érzés volt újra átélni ezt az élményt főleg akkor ha két ilyen kiválló színész van a vásznon. Kellemes meglepetés volt Kim B. megjelenése a filmen de többször lehetett látni rajta a kisminkelést ezt valahogy jobban elekrültem volna. ettöl függetlenül remekül nézett ki. Kevin Hart is odateszi magát. Ez a szerep épp az ő világa mintha rá öltötték volna. A poénok ülnek és az ember nem bírja ki mosoly nélkül. Összeségében a kép és hangi effektek nagyon jók, a szereplők korukhoz képest hozzák a formát és a történet is megüti az Öt csillagot mivel ezt a filmet akár többször is meg lehet nézni. csak ajánlani tudom remek szórakozás Üdv Yosi

2015.06.16 cunci

Remek. Remekül megoldották, hogy szinte nem is a boksz volt a lényeg, de közben mégis. Összehozták, hogy szórakoztató legyen, izgalmas, és még a könny is kicsorduljon ( pl. a végén mikor felsegítik egymást). Talán a komolyságába lehetne belekötni a f... Több

2015.02.14 Anrael

Kellemes meglepetés. Nem vették komolyan magukat és egy jó vígjátékot hoztak össze az öregek.

A filmet New Orleans-ban és Pittsburgh-ben forgatták. Szerző: dulkap

Kevin Hartnak és Sylvester Stallone-nak is egyaránt július 6-án van a születésnapjuk.Szerző: dulkap

Kim Basinger karakterének fiatalkori alakját a lánya, Ireland Baldwin játssza.Szerző: dulkap