A kiütés (2013)

Grudge Match

A kiütés

Yosihiro   2019. 03. 02.
Kiütés

Remek ez valóban "Kiütés" volt a Roky filmnek vagy mondhatnám a profi boksznak is, de mindezektől eltekintve egy remek produkciót kaptunk amiben ott van minden. Két legenda remek humor és némi érzelem is benne volt a filmben ami éppen kell. Ezt remekül összehozák csak gratulálni tudok. A történet adott volt és hogy eltelt 30 év ez már csak hab a tetjén. Jönnek a bonyodalmak és végére a bunyó is megérkezik. Itt érzetem azt, hogy régi 90-es évekbeli hangulat kap el. Nagyon jó érzés volt újra átélni ezt az élményt főleg akkor ha két ilyen kiválló színész van a vásznon. Kellemes meglepetés volt Kim B. megjelenése a filmen de többször lehetett látni rajta a kisminkelést ezt valahogy jobban elekrültem volna. ettöl függetlenül remekül nézett ki. Kevin Hart is odateszi magát. Ez a szerep épp az ő világa mintha rá öltötték volna. A poénok ülnek és az ember nem bírja ki mosoly nélkül. Összeségében a kép és hangi effektek nagyon jók, a szereplők korukhoz képest hozzák a formát és a történet is megüti az Öt csillagot mivel ezt a filmet akár többször is meg lehet nézni. csak ajánlani tudom remek szórakozás Üdv Yosi

cunci   2015. 06. 16.

Remek. Remekül megoldották, hogy szinte nem is a boksz volt a lényeg, de közben mégis. Összehozták, hogy szórakoztató legyen, izgalmas, és még a könny is kicsorduljon ( pl. a végén mikor felsegítik egymást). Talán a komolyságába lehetne belekötni a filmnek, és a profi box kedvelői húzogathatták is kicsit a szájuk szélét, de a dumák, a kellemes poénok, és a két nagy harcos-legendának köszönhetően összességében szerethető filmet kaptunk.

Anrael   2015. 02. 14.

Kellemes meglepetés. Nem vették komolyan magukat és egy jó vígjátékot hoztak össze az öregek.

Sylvester Stallone
Sylvester Stallone

A filmet New Orleans-ban és Pittsburgh-ben forgatták.

Kevin Hartnak és Sylvester Stallone-nak is egyaránt július 6-án van a születésnapjuk.

Kim Basinger karakterének fiatalkori alakját a lánya, Ireland Baldwin játssza.