Közösség

Vélemény:

 

76 A kiütés

(2013)

Kiütés

 
Yosihiro   2019.03.02 01:17
1

Remek ez valóban "Kiütés" volt a Roky filmnek vagy mondhatnám a profi boksznak is, de mindezektől eltekintve egy remek produkciót kaptunk amiben ott van minden. Két legenda remek humor és némi érzelem is benne volt a filmben ami éppen kell. Ezt remekül összehozák csak gratulálni tudok. A történet adott volt és hogy eltelt 30 év ez már csak hab a tetjén. Jönnek a bonyodalmak és végére a bunyó is megérkezik. Itt érzetem azt, hogy régi 90-es évekbeli hangulat kap el. Nagyon jó érzés volt újra átélni ezt az élményt főleg akkor ha két ilyen kiválló színész van a vásznon. Kellemes meglepetés volt Kim B. megjelenése a filmen de többször lehetett látni rajta a kisminkelést ezt valahogy jobban elekrültem volna. ettöl függetlenül remekül nézett ki. Kevin Hart is odateszi magát. Ez a szerep épp az ő világa mintha rá öltötték volna. A poénok ülnek és az ember nem bírja ki mosoly nélkül. Összeségében a kép és hangi effektek nagyon jók, a szereplők korukhoz képest hozzák a formát és a történet is megüti az Öt csillagot mivel ezt a filmet akár többször is meg lehet nézni. csak ajánlani tudom remek szórakozás Üdv Yosi