
Vélemények (4)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Peter Segal, aki azért szinte csak vígjáték rendezésben serénykedett, most sem hazudtolta meg magát. Összeszedett négy világsztárt nem a legfiatalabb generációból toltak hozzá egy közepes sztorit, és hajrá! Adva van két helyi, pittsburghi bokszo... Teljes kritika
Remek ez valóban "Kiütés" volt a Roky filmnek vagy mondhatnám a profi boksznak is, de mindezektől eltekintve egy remek produkciót kaptunk amiben ott van minden. Két legenda remek humor és némi érzelem is benne volt a filmben ami éppen kell. Ezt remek... Több
Remek. Remekül megoldották, hogy szinte nem is a boksz volt a lényeg, de közben mégis. Összehozták, hogy szórakoztató legyen, izgalmas, és még a könny is kicsorduljon ( pl. a végén mikor felsegítik egymást). Talán a komolyságába lehetne belekötni a f... Több