Hoki-koki

Hoki-koki

Goon

Doug (Seann William Scott), egy kisvárosi kidobóember vállalja a kihívást, hogy a város képzetlen hokicsapatát profi játékosokká változtassa, annak ellenére, hogy családjában fekete báránynak számít. A csapatnak különböző akadályokat és kihívásokat kell leküzdenie, miközben a siker felé vezető… Több

Forgatókönyvíró: Adam Frattasio, Douglas Smith
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2011.09.10.
Liev Schreiber
Liev Schreiber

2019.05.15 Di Canio

Szórakoztató film, a szokásos sportfilmes sztorival, semmi meglepetésre nem kell számítani a történetben, de én jól szórakoztam rajta.

2017.09.21 airbus

Abszolút agyament ez a film. Sean William Scottnak nagyon örültem, teljesen testhezálló volt neki ez a szerep. Csakis ajánlani tudom, mert nagyon kikapcsol és egy kissé fel is tölti az embert a rengeteg egyszerű és érthető humorával.

2015.02.18 dulkap

Tegnap késő este néztem meg és ma meglepett, hogy mennyi jó értékelést kapott. Nálam 1/5-ös értékelés határát súrolja a film. lehet, hogy a szinkron zavart be, de borzalmas főkarakterek, teljesen hiteltelen történet (hiába próbálják eladni, hogy igaz... Több

2016.04.11 despy

Nem igazán számítottam sokkra ettől a filmtől, de sajnos azt is alul múlta. Nem mondom, hogy egy nézhetetlen, de annak, aki igényesebb szórakozásra vágyik, ez nem fog bejönni.

Sean William Scott,David Paetka és Johnathan Cherry is feltűnik a Végső állomás sorozat valamelyik filmjében. Szerző: dulkap

Sean William Scott és Eugene Levy korábban többször is szerepeltek együtt néhány Amerikai pite filmben. Szerző: dulkap

Seann William Scott több kilót is felszedett a szerep kedvéért, intenzív korcsolya leckéket vett és még a verekedést is hosszan gyakorolta a jégen. Szerző: dulkap

Liev Schreiber egy interjúban elmondta, hogy karakteréhez az egykori kőkemény hokijátékos Bob Probert vette alapul. Tiszteletadásként ugyanúgy leragasztotta a csuklóit a filmben, ahogy Probert a valóságban.Szerző: dulkap

Nagypályások
2015