Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Apavadászat (2017)

Father Figures

HercegPeter   2018. 07. 21.

Mielőtt nekikezdtem volna csak negatív kritikát hallottam róla. Utólag megértem. Én nem mondanám kifejezetten rossz filmnek, de egyértelmű, hogy messzebb van a jó kategóriától, mint a gyengétől. Végig próbál vicces lenni, de egyetlen egy komolyabb poént sem tudtak beletenni. Végig csak az altesti humort erőltetik, ami már évek óta nem tud se egyedi, se vicces lenni. Ahogy maga a film sem. A végén megpróbáltak egy drámai szálat is beletenni, de az sem volt sikeres.

Orosz István   2018. 02. 23.

Nekem kicsit gyengébb lett, ennél sokkal humorosabbra számítottam. Mondani valója volt az tény, de még egyszer nem nézném meg. Volt egy jét jó poén, de az se annyira emlékezetes.

alexxx   2017. 12. 31.

Hát ez a film nekem nagy csalódás volt. Sokkal többet vártam a főszereplő párostól, bár nem rajtuk múlt. Elég kevés használható poént kaptak, ami nem épp jópont egy vígjátéktól.

Hetedik   2018. 01. 07.

Sajnos manapság ilyen vígjátékok készülnek javarészt futószalagon. Unalomig lerágott sztori, jól csengő nevekkel eladva. Azért J.K. Simmons most is hozta a formáját, ő mindig üde színfolt tud lenni bármilyen filmben, gondoljunk csak anno a Raimi féle Pókember trilógiára, élete alakítása pedig egyértelműen a Whiplash.

Berto49   2018. 06. 06.

Az igazán kedvemre való vígjátékokat szívesen többször is megnézem, de a mostaniak közül ilyenre nem akadtam. Mindig bizakodom, hogy az aktuális komédia színvonalasabb lesz, mint az előző, de azt tapasztalom, hogy visszafordíthatatlan módon egyre rosszabb, silányabb, sőt kétségbeejtő filmek születnek a nevetőizmok edzésére. Az altesti poénok kifogyhatatlan tárházából merít a filmek többsége, ezekkel viszont nálam nem érnek célt. A tárgyalt film is már az első jelenetben ilyennel traktál, furcsa gusztusa van annak, aki ezen tud nevetni. Egy esküvővel kezdődik a történet, az éltes menyasszony, aki rengeteg partnerrel meglehetősen viharos nemi életet élt, bevallja felnőtt fiainak (állítólag ikrek, de két ilyen homlokegyenest különböző egyéniség még testvérek esetében sem valószínű), hogy egészen eddig hazudott apjuk kilétét illetően. A hír hallatán mindketten találkozni akarnak az igazi apjukkal. Eléggé kiagyalt indulópontja ez a történetnek, de a továbbiakban sem jellemzi az életszerűség az eseményeket. Biztos pillére a folytatásnak az alpári humor, melyből bőven részesülhet a néző, és egy újabb fércművel „gazdagodhat”.

Debra Stipe
Debra Stipe
Christopher Walken
Harry Shearer
Katt Williams
Ed Helms

A végeredmény egy ütemtelen katyvasz, amire azért nagyon nem tudunk haragudni, pedig mindkét főszereplő antipatikus, a cselekmény iszonyúan repetitív, és egy rakás jó színész küszködik benne látványosan (de leginkább Christopher Walken és J. K. Simmons). 45/100 több»

Terry Bradshaw a filmben valójában önmagát alakítja, hiszen a '70-es években híres NFL-játékos volt.

(ArpiHajdu és Réci )

Az Apavadászat Lawrence Sher rendezői debütálása.

Az Apavadászat forgatása 2015. október 5-én kezdődött meg Atlantában, Georgia államban. A stáb a forgatás ideje alatt Miamiban is dolgozott. A munkálatok 2015. december 5-én értek véget.