Apavadászat

Christopher Walken
Harry Shearer
Katt Williams
Ed Helms

Mikor rájönnek, hogy édesanyjuk hosszú éveken át hazudott nekik apjuk állítólagos haláláról, a testvérpár felkerekedik, hogy megkeressék a férfit.

(hp)

Rendező: Lawrence Sher
Író: Justin Malen
Premier (HU): 2018.01.04.

2018.08.01 BoBamburg

Az ember egy vígjátéknál elvárja, hogy vicces legyen. Na ezt a minimális elvárást sem nagyon tudja teljesíteni a film. Nagyon béna poénok, amik inkább voltak gagyik és számomra kellemetlenek, mint megmosolyogtatóak. Oké persze, az ember nem vár nagy... Több

2018.07.21 HercegPeter

Mielőtt nekikezdtem volna csak negatív kritikát hallottam róla. Utólag megértem. Én nem mondanám kifejezetten rossz filmnek, de egyértelmű, hogy messzebb van a jó kategóriától, mint a gyengétől. Végig próbál vicces lenni, de egyetlen egy komolyabb po... Több

2018.06.06 Berto49

Az igazán kedvemre való vígjátékokat szívesen többször is megnézem, de a mostaniak közül ilyenre nem akadtam. Mindig bizakodom, hogy az aktuális komédia színvonalasabb lesz, mint az előző, de azt tapasztalom, hogy visszafordíthatatlan módon egyre ros... Több

2018.02.23 Orosz István

Nekem kicsit gyengébb lett, ennél sokkal humorosabbra számítottam. Mondani valója volt az tény, de még egyszer nem nézném meg. Volt egy jét jó poén, de az se annyira emlékezetes.

2018.01.07 HE7EDIK

Sajnos manapság ilyen vígjátékok készülnek javarészt futószalagon. Unalomig lerágott sztori, jól csengő nevekkel eladva. Azért J.K. Simmons most is hozta a formáját, ő mindig üde színfolt tud lenni bármilyen filmben, gondoljunk csak anno a Raimi féle Pókember trilógiára, élete alakítása pedig egyértelműen a Whiplash.

A film összbevétele 25 601 244 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 139 446 425 forintot termelt. A hazai mozik összesen 102 627 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Terry Bradshaw a filmben valójában önmagát alakítja, hiszen a '70-es években híres NFL-játékos volt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az Apavadászat Lawrence Sher rendezői debütálása. Szerző: hp

Az Apavadászat forgatása 2015. október 5-én kezdődött meg Atlantában, Georgia államban. A stáb a forgatás ideje alatt Miamiban is dolgozott. A munkálatok 2015. december 5-én értek véget. Szerző: hp

A film eredeti címe Bastards (Fattyak) lett volna, de a filmet gyártó stúdió 2017. szeptember 15-én Father Figures-re (Apafigurák) módosította a címet. Szerző: hp

Értékelés: 4.5/10
(2018. 01. 08.)
A végeredmény egy ütemtelen katyvasz, amire azért nagyon nem tudunk haragudni, pedig mindkét főszereplő antipatikus, a cselekmény iszonyúan repetitív, és egy rakás jó színész küszködik benne látványosan (de leginkább Christopher Walken és J. K. Simmons). 45/100 Több
A nagy dobás
2021