Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Apavadászat

(Father Figures)

Orosz István   2018. 02. 23.

Nekem kicsit gyengébb lett, ennél sokkal humorosabbra számítottam. Mondani valója volt az tény, de még egyszer nem nézném meg. Volt egy jét jó poén, de az se annyira emlékezetes.

alexxx   2017. 12. 31.

Hát ez a film nekem nagy csalódás volt. Sokkal többet vártam a főszereplő párostól, bár nem rajtuk múlt. Elég kevés használható poént kaptak, ami nem épp jópont egy vígjátéktól.

Hetedik   2018. 01. 07.

Sajnos manapság ilyen vígjátékok készülnek javarészt futószalagon. Unalomig lerágott sztori, jól csengő nevekkel eladva. Azért J.K. Simmons most is hozta a formáját, ő mindig üde színfolt tud lenni bármilyen filmben, gondoljunk csak anno a Raimi féle Pókember trilógiára, élete alakítása pedig egyértelműen a Whiplash.

nero   2018. 01. 01.

Azért nem volt ez olyan rossz film. Szerintem Helms és Wilson tök jól kiegészítették egymást, az ő párosuk simán elviszi filmet. Okés, nem ez lesz az év vígjátéka, de szerintem abszolút szórakoztató.

MattesBarca   2017. 12. 26.

Lawrence Sher elsőfilmes rendező, ahhoz képest egy hellyel közzel vicces filmet rakott össze. Nem mondom, egy kicsit én is többet vártam, de összességében szépen belesimul az átlagba. Részemről megy a 3 csillag.

Debra Stipe
Debra Stipe
Christopher Walken
Harry Shearer
Katt Williams
Ed Helms

A végeredmény egy ütemtelen katyvasz, amire azért nagyon nem tudunk haragudni, pedig mindkét főszereplő antipatikus, a cselekmény iszonyúan repetitív, és egy rakás jó színész küszködik benne látványosan (de leginkább Christopher Walken és J. K. Simmons). 45/100

Terry Bradshaw a filmben valójában önmagát alakítja, hiszen a '70-es években híres NFL-játékos volt.

(ArpiHajdu és Réci )

Az Apavadászat Lawrence Sher rendezői debütálása.

Az Apavadászat forgatása 2015. október 5-én kezdődött meg Atlantában, Georgia államban. A stáb a forgatás ideje alatt Miamiban is dolgozott. A munkálatok 2015. december 5-én értek véget.