Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Apavadászat

(Father Figures)

alexxx  2017. 12. 31.

Hát ez a film nekem nagy csalódás volt. Sokkal többet vártam a főszereplő párostól, bár nem rajtuk múlt. Elég kevés használható poént kaptak, ami nem épp jópont egy vígjátéktól.

Hetedik  2018. 01. 07.

Sajnos manapság ilyen vígjátékok készülnek javarészt futószalagon. Unalomig lerágott sztori, jól csengő nevekkel eladva. Azért J.K. Simmons most is hozta a formáját, ő mindig üde színfolt tud lenni bármilyen filmben, gondoljunk csak anno a Raimi féle Pókember trilógiára, élete alakítása pedig egyértelműen a Whiplash.

nero  2018. 01. 01.

Azért nem volt ez olyan rossz film. Szerintem Helms és Wilson tök jól kiegészítették egymást, az ő párosuk simán elviszi filmet. Okés, nem ez lesz az év vígjátéka, de szerintem abszolút szórakoztató.

MattesBarca  2017. 12. 26.

Lawrence Sher elsőfilmes rendező, ahhoz képest egy hellyel közzel vicces filmet rakott össze. Nem mondom, egy kicsit én is többet vártam, de összességében szépen belesimul az átlagba. Részemről megy a 3 csillag.

gandalf01  2017. 12. 24.

Kétségbeesetten keresi a film a nézők kegyeit, de valahol nagyon elhibázták. Kár érte, jó lett volna egy ütős vígjátékkal kezdeni az évet, de ez nyugodtan kihagyható. Lesz idén még jobb (legalábbis remélem). :)

Debra Stipe
Debra Stipe
Christopher Walken
Harry Shearer
Katt Williams
VOX.hu - Apavadászat
A végeredmény egy ütemtelen katyvasz, amire azért nagyon nem tudunk haragudni, pedig mindkét főszereplő antipatikus, a cselekmény iszonyúan repetitív, és egy rakás jó színész küszködik benne látványosan (de leginkább Christopher Walken és J. K. Simmons). 45/100

Az Apavadászat Lawrence Sher rendezői debütálása.

Az Apavadászat forgatása 2015. október 5-én kezdődött meg Atlantában, Georgia államban. A stáb a forgatás ideje alatt Miamiban is dolgozott. A munkálatok 2015. december 5-én értek véget.

A film eredeti címe Bastards (Fattyak) lett volna, de a filmet gyártó stúdió 2017. szeptember 15-én Father Figures-re (Apafigurák) módosította a címet.