Pompon klub

Poms

Vox.hu
2019/07/30

Zara Hayes filmje és Shane Atkinson szkriptje méltatlanul bánik ezekkel a matrónákkal, pedig nem lett volna nehéz dolguk. Több

Artsomnia
2019/07/30

Ez a film egy nyár közepi, könnyed kikapcsolódásra szánt színes-szagos, vidám történet, némi hasznos mondanivalóval és „futottak még” alakításokkal, de egyszerűen nem lehet rá haragudni, egyszer biztosan érdemes megnézni. Több

Filmezzunk.hu

Értékelés: 5.2/10
Nyugdíjasoknak ajánlott lehet, a már említett üzenet és a színészi gárda miatt, a fiatalabb közönség pedig inkább keressen más filmet, mert nekik nem lesz annyira szórakoztató. Több

MovieAddict

Értékelés: 5.5/10
A szereplőkön is érződött, hogy ennél ők többre képesek, azonban nem csillogtatják meg tehetségüket. Nem ismerjük meg kellőképpen a karaktereket, így azon túl, hogy természetesen aranyosaknak tartjuk őket és a koruk miatt elnézően legyintünk egy – egy részletre, valahogy mégsem kerülnek közel hozzánk a szereplők. Belevalóak, hogy megpróbálnak fiatalok módjára táncolni, és a végsőkig összetartanak, de ezen kívül nem igazán van mondanivalója a filmnek. Nagyon megpróbáltam szeretni ezt a filmet, de nem ment. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/08/01

Nichts ugribugri
A Pompon klub természetesen nem csak az idősebb korosztálynak szól, a mindennapi CGI orgiában megfáradt szemeket bizony jólesik néha megpihentetni, legyen szó akár életvidám és vicces nagyikról (mielőtt valaki perverzióval vádolna, a szemek nagyikon való megpihentetését nem a késő éjszakai műsorsávra értem). Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!