Közösség

Vélemény:

 

66 Talpig fegyverben

(2019)

Meglepően szórakoztató pedig elsőre "zs" kategóriának tűnik: Talpig fegyverben

 
Morpheus   2023.04.28 16:59
5

Kimondottan unaloműzésből kezdtem neki ennek a filmnek, mert az égvilágon semmit nem néztem ki belőle, de gondoltam, hátha poénos lesz a 164 centis Daniel Radcliffe, amint szakállas akciósztárként tolja. És magam lepődtem meg a legjobban, de tényleg szórakoztató volt. Ott ragadtam a képernyő előtt és egyszer csak azt vettem észre, hogy már egy kerek órája nézem, ahogyan Radcliffe a kezéhez rögzített pisztolyokkal menekül Nix (Samara Weaving) elől. Jó a rendezés (Jason Lei Howden), és élvezetesek az akciójelenetek is. De a filmet valójában maga Radcliffe viszi a vállán, mert nagyon jól csinálja. Az alapsztori nem éppen az évszázad története, mégis elvagyunk vele, mert pörgős a kivitelezés. Kapunk humort, izgalmakat és akciót is bőven, így az eleve rövidke, alig 95 perces játékidő szinte elröppen. Értékelésem ahhoz mérten magasabb az átlagnál, hogy elsőre tényleg zs-kategóriásnak néz ki az egész, így a meglepetés ereje teszi különlegessé, ami százalékban nálam 80%-ot jelent. Ajánlom a vígjáték-akciófilmek kedvelőinek.