Közösség

Vélemény:

 

79 Chloe - A kísértés iskolája

(2009)

Chloe - A kísértés iskolája

 
Eszter 79   2023.04.27 08:47
1

Tetszenek a szereplők, a játékuk, a karakterek. Úgy vettem észre, egy idő után nem is a férfin van a hangsúly, hanem a két nőn. A feleség lesz az, aki igazán félrelép, mégpedig a felbérelt luxus prostituálttal, amikor az részletesen elmondja az erotikus fantáziálását a feleségnek, mintha az megtörtént volna. A feleség némi habozás után enged a vágyainak, és lefekszik a prostival. Úgy emlékszem, néhány alkalommal találkoznak, majd a feleség kiadja az útját, a csaj nem fogadja el, hogy vége, és elkezdi zaklatni, utána járni neki is és a fiának is. Gyakorlatilag a férjen kívül mindenkivel viszonyba kezd. Rajtakapja a fiával, ha jól emlékszem. Mindegy, a zaklató meghal a végén. Ez kísértetiesen emlékeztet a Végzetes vonzerőre, hogy ott is meghalt a zaklató nő. Visszatérve erre a filmre, a nő végül bevallja a férjének őszintén a dolgokat. Rendeződik a kapcsolatuk. Én neten szeretek filmeket nézni, mert a tévébe meghosszabbítják az amúgy is hosszú filmeket. Gondolom, ezzel nem vagyok egyedül.