Közösség

Vélemény:

 

NA La promesa

(2009)

Internátus 5. évad 5. rész

 
Yosihiro   2022.02.13 11:09
0

Ebben részben is sok információt kapunk, de fontos eseményként a kis Samuel visszatérését az édesanyjához említhetem, továbbá a fiatalok fellángolását, hogy lassan vége mindennek, és pont kerülhet az ügy, ügyek végére, továbbá Héctor és Lucia szerelmét, ami igazán szenvedélyessé kezd válni. A két fiatal lány, Paula és Evelyn megint "rosszat" csinál, de ahogy helyrehozzák a hibájukat, az mindenképp plusz, hiszen otthagyják a kamerát Noriet szobájában, és máris megvan az eredménye. Elárulja magát, és ezzel lelepleződik Héctor előtt. Ebben a részben főleg a kis Samuel elvesztése érződik Elsán, de Noriet viszont nagyon keményen bánik Elsával. Fermin és Rebeca kapcsolata a nyomozásban egyre jobb lesz, bár most megtudhatunk Rebecáról információkat, hogyan került kapcsolatba a náci gyilkosok felkutatásában. Szerintem ebben a részben az izgalom és az érzelem egyformán jelen van, és így teljesen kiegyenlítetté válik ez a rész. Csak ajánlani tudom ezt a részt is, remek kikapcsolódás. Kíváncsian várom a folytatást. Üdv, Yosi