Közösség

Vélemény:

 

70 Willow

(2022)

Willow

 
Timon   2022.12.23 11:01
1

Nem rossz annyira. Igyekszik nagyrészt az eredeti filmmel szemben több helyen tiszteletteljesen bánni, többek között a (főleg hozzá képest) modernizáltabb kivitelű csatajelenetekkel, melyek azért kárpótolnak több fillerért, meg még bizonyos dolgokért talán. Na de jöjjön a fénypont: Willow újra felbukkanása, és ezzel elindult a kaland. Díszletek terén a sorozat hozza a kötelezőt, sőt még annál is többet. A zenéje pedig, főleg Willow zenei témája különösen felemelő benne. 7,5/10

 
Timon 2023.05.20 18:59
0

Pár rész után feladtam anno, csak most egy kicsit nézegettem belőle, most hogy hírét vettem, hogy törölni fogják. Hát, őszinte leszek, nem gyászolom ezt. Látvány és zene. Utóbbi is lényegében csak a teaser trailerben volt megragadóbb. Ennyi pozitívumot tudok a magam részéről elmondani erről. A storyline sajnos nagyon vontatott, unalmas, a látvány érte nem kárpótol, meg még jó pár bizonyos dolog miatt nyomtam erre gondolatban egy downvote-ot. Lényegében az eredeti filmben egyszem magában több tiszta eredetiség és alkotási szellem van, mint ebben.