Közösség

Vélemény:

 

56 Menekülj!

(2006)

Menekülj!

 
Vesco   2021.11.29 08:16
0

Explicit, mozgalmas slasher, de a karakterek és a logika nem épp az erőssége. Tetszett, hogy premierplánba mutatják az összes szemkitépést, csonkolást, a lepusztult, mocskos szálloda ábrázolása is jó táptalaja egy ilyen vérengzésnek. Más dolog, hogy egy ilyennek a rendbetételéhez szerintem pont nem rabokat fognak kivezényelni, akik közt vannak kisminkelt, szép, modellkinézetű lányok, alig hihető. Akik amúgy irritálóan és abszolút ellenszenvesen viselkednek, így bőven rászolgáltak, hogy fasírtot csináljanak belőlük, legalább abban nem volt hiba. A félkarú zsarut tudtam megkedvelni.
SPOILER:
Kár, hogy nem ő maradt final boynak.
SPOILER VÉGE .
Sajnos a gyilkos mészárlására is tipikus, elcsépelt indokot találtak, bár van a filmben egy csavar, az sem a legeredetibb. Valószínűleg Michael Myers és Jason Vorhees titkos unokatesója lehet, ugyanis egy hatalmas, tátongó, kukacokkal teli sebbel a fején is tovább virgonckodik, mintha mi sem történt volna. Mindent összevetve pörgős film, a typic idióta karakterek felvezető jelenetein kívül nem unatkoztam, de az említett marhaságok miatt nem is izgultam magam szét rajta. Nekem átlagos 5/10.