Első észrevételem, hogy a nyitójelenet ügyesen meg van oldva technikailag. Le a kalappal. De menjünk tovább. Egy csapat gyerek ténykedésére hasonlít a folyamatos szomszédvadászat. Egészen a film utolsó felvonásáig. Ennyi lökött karaktert rég láttam egy filmben. Különösen tetszett, hogy a filmesek szépen felhasználtak mindent, amit a helyszín biztosított. Sőt megannyi beállítás van, amiben játszanak a tükröződésekkel, egyéb optikai jelenségekkel. Szerencsére nem ült le a film a közepén. Talán kicsit erősebb, mint egy vígjáték. Vannak benne trash- és horrorelemek, de minden nagyon könnyed. A karakterek rendben vannak. Lehetett volna kicsit feszesebb a film. Nézhető.
Első észrevételem, hogy a nyitójelenet ügyesen meg van oldva technikailag. Le a kalappal. De menjünk tovább. Egy csapat gyerek ténykedésére hasonlít a folyamatos szomszédvadászat. Egészen a film utolsó felvonásáig. Ennyi lökött karaktert rég láttam egy filmben. Különösen tetszett, hogy a filmesek szépen felhasználtak mindent, amit a helyszín biztosított. Sőt megannyi beállítás van, amiben játszanak a tükröződésekkel, egyéb optikai jelenségekkel. Szerencsére nem ült le a film a közepén. Talán kicsit erősebb, mint egy vígjáték. Vannak benne trash- és horrorelemek, de minden nagyon könnyed. A karakterek rendben vannak. Lehetett volna kicsit feszesebb a film. Nézhető.