Közösség

Vélemény:

 

46 Ómen 4: Az ébredés

(1991)

Ómen 4: Az ébredés

 
respect the movies   2018.03.08 17:59
0

Szerintem gyenge film volt! Jómagam nagyon kedvelem az Ómen filmeket, azon belül is az első részt hatalmas klasszikusnak is tartom, míg a folytatásai igaz hogy elmaradnak az első rész színvonalától, de azért nem voltak rosszak! Számomra az Ómen egy trilógia ezért nem is nagyon értettem, hogy miért is kell készíteni hozzá még egy részt, hisz ha megkérdőjelezhető az Ómen harmadik részének a befejezése minőségben, de kapunk egy kerek egész történetet, amit nem kellett volna bolygatni! Tíz évvel az utolsó Ómen film (1981)után, folytatni a filmet még nagyobb butaságnak tartottam, de ha már megcsinálták lássuk hogy milyen is lett! Ha rövid akarnék lenni, akkor végtelenül gyenge alkotás lett! A színészek nagy többsége kevésbé ismert, vagy inkább sorozatok epizódsztárjai voltak (ami persze nem jelenti azt, hogy tehetségtelenek lennének) csak valahogy egyik karaktert sem sikerült hatalmas színészi játékkal megtölteni! Engem nagyon zavart a film története, mert egyszerű újrázásnak éreztem, főleg az első egy órájában, de szerencsére azért sikerült a készítőknek összekötniük a harmadik résszel és ez volt az egyetlen dolog amit én ebben a filmben értékelni tudtam! Ha valaki esetleg nem látta volna még az Ómen trilógiát, azoknak mindenképp ajánlóm, de a negyedik részt nyugodtan ki is lehet hagyni!