Közösség

Vélemény:

 

54 Jonah Hex

(2010)

Jonah Hex

 
Bakugan   2022.02.26 22:19
0

Képregényrajongóként hallottam már Jonah Hex karakteréről, de a nevén és a kinézetén kívül semmi konkrétumot nem tudtam róla. Tekintve azt, hogy kedvelem a képregény-adaptációkat, és milyen neves színészek vannak a filmben, többek között például Michael Fassbender, John Malkovich és a címszereplőt alakító Josh Brolin, meglepően későn jutott tudomásomra, hogy erről a karakterről is készült egy film az elmúlt időkben, viszont ahogy megtudtam, megkérdőjelezhetetlenné vált számomra, hogy meg kell néznem, majd idővel, amire most végre sor is került. A karakter megalkotásakor nem rugaszkodtak el nagyon a földtől, és sikerült a realitás talaján maradni, amennyire csak lehet. A kinézete egyszerű, ötletes és emellett igen emlékezetes. A filmben a vizuális effektek szerintem teljesen rendben voltak. Összességében a western, illetve a képregény-adaptációk kedvelőinek tudom ajánlani, annyi a fontos, hogy ne igen számítsunk egy világmegváltó filmre, és akkor akár egy szórakoztató darab is lehet bárki számára.