Jonah Hex (2010)

Jonah Hex

harnas1207 Nézhetetlen  2021. 11. 29.

Húhh, hát ez rendkívül gagyi volt. Ocsmány főhős a szép nővel az oldalán keménykedik, a cselekmények meg csapongnak ide-oda. A képregényes hasonlat teljesen megfelel a valóságnak.

Norbert93   2019. 12. 12.

Veszélyesen idétlen és lapos

Michael Fassbender, Josh Brolin, John Malkovich...ezek az ismert és elismert színészek a nevüket adták egy ilyen borzadályhoz. Nem értem, hogy ilyen tapasztalt emberek, hogy a fenébe nem látták át ezt a forgatókönyvet. A néhány soros leírás alapján a laikus néző még el is hiheti, hogy lehet némi fantázia a filmben de ennek az ellenkezője az első jelenetekben megmutatkozik. Annyira lelketlen és lapos, hogy még trash filmnek is kevés lenne, azaz éppen Megan Fox-hoz illő darab, a többieket pedig tényleg csak sajnálni tudom, hogy ekkora szégyenfolt került a nevükre.

gihera81   2015. 11. 12.

Olyan az egész film, mintha átpörgetnénk egy képregényt (a szó legkevésbé nemes értelmében), röpke, nem különösebben kifejtett jelenetek követik egymást, szinte látja is az ember a szövegbuborékokat egy-egy snittnél a szereplők feje mellett.

Szentgróti Patrik   2021. 05. 29.

Kicsit összecsapottnak éreztem a filmet, volt benne potenciál, csak hát ilyen rövid játékidővel nem is lehetett megvalósítani sajnos. Átlagos DC kategória, de azért szórakoztató volt.

A film, a Houstoni Filmkritikusok Szövetségétől "kiérdemelte" a 2010-es év legrosszabb filmjének címét.

(Mavil)

A film nem volt egy kasszasiker, hiszen 47 millió dollárból készült el, és alig 11 milliót eredményezett.

(Mavil)

A film egyik harcjelenetében Josh Brolin-nak sikerült véletlenül eltörnie John Malkovich hüvelykujját.

(Mavil)

A film munkálatai a 20th Century Foxnál még 2000-ben elkezdődtek,de nem lett belőle semmi, majd 2007-ben megvásárolta a Warner a jogokat, és felgyorsultak az események.

(Mavil)

Matthew McConaughey és Emile Hirsch egyaránt szóba került Jonah Hex szerepére.