Közösség

Vélemény:

 

91 Eredet

(2010)

Bent, az álomvilágban!

 
Erik Csok   2023.06.29 15:41
1

Nem tartom nagy rendezőnek Christopher Nolant, mint sokan mások, de ez a film most kifejezetten tetszett. Olyan két éve körülbelül ment egyszer a tévében, és mondanám, hogy már akkor láttam, de igazából akkor csak oda-odanéztem a képernyőre, de tudtam, hogy ez az álmokról fog szólni. Mondanom sem kell, akkor ezt nagyon hülyeségnek tartottam, és mondtam is magamban, hogy ez egy rossz film. És most így megnézve, ez egy tök jó film. Nagyon-nagyon érdekes, és ha jól figyel az ember, igen is tudja követni, hogy mi mikor van, mi miért van, és hogy olykor az álomban vagy a valóságban vannak a szereplők. A látványvilág fenomenális. Nagyon jól néz ki a film, de tényleg. Szerintem jók a szövegek is, amiket én nem szoktam filmeknél kiemelni, de itt a szereplők nagyon érdekes dolgokról beszélnek, és az álmokon kívül másról is szó van. DiCapriót nem kedvelem, de itt egyáltalán nem idegesített a karaktere, és elismerem, egy jó színész, csak nekem nem szimpatikus. A többi színész, Hardy, Murphy, Caine és a többiek mind-mind jól játszanak, és mindenkire illett, a maga szerepe. Akit érdekel, az nézze meg, lehet rajta agyalni, és mondom, a látvány tényleg pazar, ráadásul megkockáztatom, ez az egyik legérdekesebb ötlettel rendelkező film.