Közösség

Vélemény:

 

70 Beugró a Paradicsomba

(2022)

Beugró a Paradicsomba

 
dandelion1983   2022.11.09 09:56
0

Könnyed, szirupos, romantikus film, amit Julia és George visz el a hátán. Ha ők ketten nem szerepelnének benne, még inkább felejthető alkotás lenne. Néha kicsit humoros, néha kicsit romantikus, de összességében végtelenül kiszámítható, és a történet elég laposra sikeredett. Nem tudom, hogy a fiatalabb színészeknek azért választottak-e átlagos kinézetűeket, hogy a két színészóriás még jobban mutasson a képernyőn, vagy más oka volt-e, de Julia és George filmbeli lánya rettenetesen szürke, és semmilyen volt. A helyszín sok mindenért kárpótolt, még úgy is, hogy valójában nem Balin vették fel az egyes jeleneteket. Eredetileg Juliáék lányának a szerelmi élete kellett volna, hogy a középpontban legyen, de olyan hiteltelen és túljátszott volt nekem a szerelmük, hogy Julia és George könnyedén vitték el a show-t. A műfaj nagy kedvelője vagyok, de ennél picit több mélységet vártam volna, és a megszokott tanulság után is hiányérzetem maradt. Egy randizós mozinak jó választás lehet, de egyszer pont elég is megnézni.