Közösség

Vélemény:

 

NA Wrath of Achilles

(1998)

1. évad 16. rész Egy vírus

 
Yosihiro   2023.06.25 21:15
0

Ismét remek részt kapunk, ahol végre Da’an és Lili egy kalandban vesz részt. :) Ezt ennél jobban ki sem találhatták volna. :) Maga a történet nem annyira erős, de a megjelenítés egy kissé humorosra sikeredett, szerintem. Ahogy a központi rendszert keresik az épületben, az valami vicc, de valljuk meg, ez egy film. Mindegy a történet azon része, spongyát rá, de azt hiszem, Lili és Da’an utazása, ami ott történik, az adja tényleg a lényegét ennek a résznek. Az tűnik ki mindebből, hogy a taeloniak tényleg figyelik az embereket, és tanulnak, a szokásokat próbálják felvenni stb. A vírus pedig helytálló akár napjainkban is, de az, hogy olyan vírust szabadítsanak rá a rendszerekre, ami mindent megbénít, na azért ilyen a való életben még nem volt, és reméljük, nem is lesz. A végkifejlet pedig egy furcsa Da’an reakció Lili felé, amit a kezével átad Lilinek, és azt, hogy mit érez, abból sok mindent nem tudunk meg, de nagyokat nyög, vagy élvezi, ezt nem tudtam eldönteni. Összességében egy jó történetet kapunk némi izgalommal és értelemmel. Akció nincs, de nekem valahogy ez a rész tetszett, főleg a mondanivalója. Így megadom rá a négy csillagot. Remélem, a folytatás is ennyire érdekes lesz. Üdv, Yosi