Közösség

Vélemény:

 

76 Gyűlölök és szeretek

(2021)

Szeretve Gyűlölni

 
Yosihiro   2022.08.07 12:42
2

A film címe miatt adódóan voltam kíváncsi erre az alkotásra. Nem csalódtam, mert egy nagyon laza romantikus filmet kaptam, amit érdemes megnézni. Egy igen klasszikus történet veszi kezdetét, ahol a két főhős utálja egymást, végül egymásba szeretnek. Az igazi fénypontok azok a heves jelenetek, amikor egymásnak esnek. Talán ezek a pillantok tartják fent a tüzet ebben a filmben. Végül, amit még meg kell jegyezni, az a szókimondás, amit Joshua édesapjának mond Lucy. Ez talán a legemberibb vagy életszerűbb dolog, amit ebben a filmben tapasztaltam. Sok elfojtott érzelem van a világban és ezek az érzelmek gyűlnek az emberben, amit nem ad ki. Itt van a szerelem vagy a gyűlölet, amire a film is rámutat, hogy az emberi belső érzés más mint amit a világ felé mutat. Igazából remek kikapcsolódás mindenki számára, mert egyszerűen szeretni való jelenetekkel van teli. Bár tucatjával van ehhez hasonló produkció, de valahogy mégis különböznek egymástól, hiszen mi emberek sem vagyunk egyformák. Összességében a forgatókönyv jó, a rendezés közepes. A színészek egy jó átlagot hoznak, és itt nem emelnék ki senkit. A hangi és képi effektek jók. Így ez az alkotás nálam eléri a jó színvonalat. Csak ajánlani tudom minden romantikus filmet kedvelőnek. Üdv, Yosi.