Közösség

Vélemény:

 

91 A halállista

(2006)

A halállista

 
Yosihiro   2022.06.12 15:44
1

Végignéztem ezt a sorozatot amit természetesen részenként is véleményeztem. Ez a történet megérdemli a kiváló kifejezést és ezzel akár mindent el is mondtam. Nézzük kicsit részletesebben. Kezdjük a zenével ami szerintem a bevezető opening hát az nem az én stílusom , de valahol kapcsolódik a sorozathoz. A történt viszont zseniális és adjuk hozzá az animációt ami szintén a kor technikáját nézve remek lett. Így kapunk egy olyan klasszikus animét ami ebben a műfajban igen magasra teszi a lécet. Méltán nevezhetem klasszikusnak, mert igen ebből már film is készült ami szintén nagyon jó lett de valahol mégsem tudja azt az érzést visszaadni mint egy anime. Mangában olvasva is más más érzéseket kelt az emberben hisz ot a mozgás csak képkockákként jelenik meg előttünk amit a képzeletünk rak össze. Szóval így megnézve minden részt azt tudom mondani remek ebben a krimi , psycho thriller-ben és csak ajánlani tudom akár egyszuszra megnézni vagy részenként remek kikapcsolódás. Az embernek szinte már az az érzése, hogy filmet néz mert annyira el tudja varázsolni az összhatás , érdekesség amit mutat az anime. Színvilágával és jellegzetes vonásaival pedig még élvezhetőbbé tudják tenni mint egy igazi filmet. Üdv Yosi