Közösség

Vélemény:

 

78 Bíbor szívek

(2022)

Romantikus és szórakoztató

 
The Critic   2024.03.31 14:55
0

Elsőre afféle romantikus limonádénak tűnik, de ha elmélyed benne az ember, észreveszi, hogy jók a párbeszédek, a zenék és a konfliktusok is. A főszereplők, Cassie és Luke két eltérő értékrendet vallanak. Cassie (Sofia Carson) egy liberális világképben él, míg Luke (Nicholas Galitzine) igazi katonaként konzervatív ember. Ugyanakkor van bennük közös, hiszen mindketten nehezen boldogulnak, egyikük a gyógykezelése, másikuk pedig tartozása miatt van ráutalva a közös kapcsolatra (és a hadsereg jelentette előnyökre). Nagyon jók a zenék végig a filmben, a kolumbiai származású, csinos színésznő számai feldobják a történetet. Nekem összességében bejött ez a film, noha véletlenül kezdtem bele, végül ott ragadtam a képernyő előtt. Értékelésem azért négy csillag, mert tetszett a filmből áradó üzenet, és élveztem a zenéket, a sztori hangulatát. Ajánlani tudom a romantikus filmek kedvelőinek, és azoknak is, akik szeretik a jó zenékkel aláfestett könnyű kis sztorikat. Százalékban inkább 70, max. 75%-ot mondanék.