Közösség

Vélemény:

 

70 Nő a házban szemben az utca másik oldalán a lánnyal az ablakban

(2022)

Új műfaj született

 
indingo   2022.02.13 09:50
3

A sorozat megnézése előtt már tudtam, hogy ez egy paródia, elég csak elolvasni a címet. Nő a házban szemben az utca másik oldalán a lánnyal az ablakban, elég beteg. Aztán, ahogy megnéztem az első pár részt, úgy voltam vele, hogy biztos félreértettem, hogy ez paródia, bár volt néhány furcsa jelenet, beszólás, történés, de nem adtam neki különösebb hangsúlyt. Aztán már előtérbe kerültek ezek a 'furcsaságok', és onnantól nem volt kérdés, hogy ez egy fricska a hasonló filmeknek, de nem abban a megszokott paródiastílusban. Összességében tehát egy furcsa, korábban még nem látott stílust teremtett a sorozat. A története kedvelhető, helyenként még izgalmas is. Nevetni azért nem tudtam rajta, mert mégiscsak egy thriller, de erősen felhúzott szemöldökkel néztem végig néhány jelenetet. Nem húzzák a storyt, ami mindenképpen pozitívum, 8 darab, szűk fél órás rész, amit egy nap alatt le lehet darálni. Az első évad történéseit lezárták, de azért az utolsó pár percben nyitva hagyták a kapukat egy esetleges második évad számára.