Közösség

Vélemény:

 

NA 6. epizód

(2021)

4. évad 6. rész A Csatabárd Óriás harca

 
Yosihiro   2022.04.03 11:31
0

A történet tovább bonyolódik, és az óriások harcolnak egymással. Igazából ez csak a kezdet lehet, de Eren győzelemre áll a Csatabárd óriás ellen. Nagyszerűen felkészített barátai, Mikasáék olyan csapást mérnek a haderőre, ami valóban jelentős. A továbbiakban vajon mi lehet még a cél a Csatabárd óriás elpusztításán kívül? Vajon tényleg leigázzák a nemzeteket, vagy visszatérnek a szigetre, ahogy Mikasa mondta Erennek. Ez még kérdés marad, de szerintem Colt, Udo és Gabi ezt a harcot nem fogják csak így feladni, vagy csatlakoznak eldiai társaikhoz, ez is nagy kérdés. Az most a kérdés, ki kit tart gonosznak, kinek milyen céljai vannak. Willynek szinte bejött a számítása, és ugyan hősi halált halt, és a többi nemzet így fellázad majd a paradise-i óriások ellen, csak a kérdés bennem az, hogy a Marley birodalomban rekedt elidaiak mikor állnak át a Paradise sziget oldalára, hiszen ők a békét akarják. Remélem, erre és még sok mindenre választ kapunk a következő részekben. Csak ajánlani tudom ezt a részt is, szerintem remek lett. Üdv, Yosi