Közösség

Vélemény:

 

69 Barátnőt felveszünk

(2023)

Bugyuta és néhol ízléstelen

 
Harper   2023.07.05 11:13
8

Véletlenül ültem be erre a filmre, mert a randipartnerem ezt akarta megnézni, én pedig nem jártam utána annak, hogy pontosan mire vett jegyet, bár Jennifer Lawrence nevét azonnal kiszúrtam a stáblistán, amikor beültünk a moziba és elhelyezkedtem székemben. Kicsit meg is nyugtatott ez a felfedezés (mármint az, hogy ő a főszereplő), mivel szeretem a színésznő filmjeit. Aztán megkezdődött a vetítés, én pedig egyre elborultam arccal szemléltem a látottakat. Elvben vígjáték, de nevetni sehol nem sikerült rajta. Inkább kínos, sőt több helyen ízléstelen az egész. Jennifer Lawrence most is gyönyörű és szexis (bár mindig is volt a személyiségében valami alpári, ami az interjúiból rendre le is jön), azért azt nem gondoltam volna róla, hogy ekkora gagyiságot is bevállal. De sajna túl van karrierje első szakaszán, már valószínűleg annyira nem válogathat a szerepek között. A főszereplő srác annyira fejletlen (külsőre és agyilag), hogy inkább gondolnám tizennégy évesnek, mint tizenkilencnek. Az egész kicsit inkább Ödipusz-komplexusos fordított liliomtiprás, mint szórakoztató vígjáték. Értékelésem: 55%. (Az is csak azért, mert Lawrence tényleg klassz nő.)