Ez nagyon erőltetett és idegesítő volt. Egy poén sem landolt, az akció kimagaslóan rossz, a CGi kimondottan ótvar és valahogy nem tudta megidézni a nyolcvanas évek schlock B-filmek hatását, pedig próbálgatta. Kevés a valódi szörny, kevés a valódi karakterpillanat és minden körítés inkább rosszféle cringe kategóriába csúszik, ahelyett, hogy vicces kifigurázása lenne valami horrorelemnek. A finn síparadicsomban elszabadulnak a hóember-szörnyek és szupererősek, szupergyorsak és szupervéresek, kivéve, ha főszereplőinkkel harcolnak. A sztorinak persze nincs sok értelme, de a karakterek nem igazán töltik ki a helyén hagyott űrt, mindegyik totál egydimenziós és unalmas. A Looser's Club tagjai egy bombázó előadóval mennek neki a szörnyeknek, de ember legyen a talpán, aki ébren tud maradni az első pár jelenet után, annyira repetitív és fantáziamentes itt minden. Nem kedvesen bugyuta, hanem dilettáns borzalom ez. Nem tudtam végig nézni, mert minden elem taszított, pedig bírom az olyan rossz, hogy már jó filmeket. Ez sajnos nem az a kategória, inkább nézzetek Deathstalkert.
Ez nagyon erőltetett és idegesítő volt. Egy poén sem landolt, az akció kimagaslóan rossz, a CGi kimondottan ótvar és valahogy nem tudta megidézni a nyolcvanas évek schlock B-filmek hatását, pedig próbálgatta. Kevés a valódi szörny, kevés a valódi karakterpillanat és minden körítés inkább rosszféle cringe kategóriába csúszik, ahelyett, hogy vicces kifigurázása lenne valami horrorelemnek. A finn síparadicsomban elszabadulnak a hóember-szörnyek és szupererősek, szupergyorsak és szupervéresek, kivéve, ha főszereplőinkkel harcolnak. A sztorinak persze nincs sok értelme, de a karakterek nem igazán töltik ki a helyén hagyott űrt, mindegyik totál egydimenziós és unalmas. A Looser's Club tagjai egy bombázó előadóval mennek neki a szörnyeknek, de ember legyen a talpán, aki ébren tud maradni az első pár jelenet után, annyira repetitív és fantáziamentes itt minden. Nem kedvesen bugyuta, hanem dilettáns borzalom ez. Nem tudtam végig nézni, mert minden elem taszított, pedig bírom az olyan rossz, hogy már jó filmeket. Ez sajnos nem az a kategória, inkább nézzetek Deathstalkert.