Közösség

Vélemény:

 

68 A megfigyelő

(2022)

Tehetetlen és telhetetlen

 
Emmersson   2022.10.17 11:33
0

Hét epizódnyi düh. Ez engem, a nézőt jellemez. Ráadásul a tehetetlen fajta düh, amit nem lehet levezetni sehogy. És én ezt még élveztem is. :) Na, akkor most ezt szorozzuk meg vagy tízzel! Ez kavargott főhőseinkben, főleg a férjben. És nem, nem lesz feloldás, csak megbékélés a lehető legkisebb veszteséggel, valamint némi káröröm. Hogy ez valóban megtörtént, az csak tetézi azt a megdöbbenést, hogy ilyen lehet. Mert ez az egyik legzseniálisabb, ugyanakkor az egyik legaljasabb átverés. A történet folyamatosan fenntartja az érdeklődést - így 2 este alatt bedarálható -, ugyanakkor bosszantó, hogy sok esetben a szereplők idegesítően viselkednek és nem a jó kérdéseket teszik fel, rossz irányban keresgélnek. Ráadásul tudjuk, hogy ez nem rendezői vagy forgatókönyv hiba, mert valós eseményt dolgoz fel a sorozat. Ezenkívül két zavaró tényező volt: "Stifler mamája" sok(k) volt, a leány gyermek szinkronjával (talán ugyanez a liba volt Max hangja a Stranger Thingsben) pedig vallatni lehetne. Ritka, amikor bejön egy megtörtént esetes sorozat. Mostanság ez a második a Titkok a kertben mellett.