Emily Párizsban (2020-2021)

Emily in Paris

Fruzsi   2021. 11. 24.

December 22-én jön a 2. évad!

Alig várom az új évadot, szerintem szuper jó sorozat.

BaloghBogi42   2021. 10. 14.

A tiltott gyümölcs Párizs édenkertjében

Mit szólnál egy tökéletes élethez? Stabil munkával, amiből a legnagyobb nyugalommal tudod finanszírozni a nem mindennapi ruhatárad, miközben a neves cégnél dolgozó ügyvéd barátod úgy tűnik, hogy minden fontos szempontból ki tud téged elégíteni. Nos, ... teljes kritika»

szoljhozzam   2021. 10. 26.

Nagyon tetszett az első évad. Párizs gyönyörű, és még izgalmasabbá tette a sorozatot a főszereplő személye és a fantasztikus ruhák.

Annuska   2020. 10. 27.

Én nagyon szerettem az első évadot. Csajos, friss, divatról szól, barátságról, útkeresésről, no meg persze a szerelemről.

indingo   2020. 10. 26.

Nem valami jó színben tünteti fel a franciákat. Sokan a Szex és New Yorkhoz hasonlították, szerintem semmi köze sincs hozzá. Egy új kihívások előtt álló lány mindennapjai mutatja be a sorozat.

Eniq   2020. 11. 13.

Szerintem aranyos sorozat volt, nem értem, miért kritizálják annyian. Nyilván nem a realitás volt a fő szempontja a sorozatnak, és naná, hogy néhol túloznak benne, de nekem ezek ellenére tetszett.

Bazzzsi   2020. 10. 09.

Nem volt valami izgalmas a sorozat. Olyan érzésem volt, hogy ezt már láttam. Lilly Collins is már-már zavaróan vékony benne.