Emily Párizsban (2020-2022)

Emily in Paris

dandelion1983   2022. 09. 05.

Nagyon szeretem a habkönnyű, csajos, romantikus sorozatokat, Darren Star számos alkotását láttam, kedvelem a munkásságát, de az Emily Párizsban a leggyengébbek közé tartozik. Nagyon vártam, hogy megnézhessem végre, de csalódnom kellett. Pedig minden ... több»

BaloghBogi42   2021. 10. 14.

A tiltott gyümölcs Párizs édenkertjében

Mit szólnál egy tökéletes élethez? Stabil munkával, amiből a legnagyobb nyugalommal tudod finanszírozni a nem mindennapi ruhatárad, miközben a neves cégnél dolgozó ügyvéd barátod úgy tűnik, hogy minden fontos szempontból ki tud téged elégíteni. Nos, ... teljes kritika»

indingo   2020. 10. 26.

Nem valami jó színben tünteti fel a franciákat. Sokan a Szex és New Yorkhoz hasonlították, szerintem semmi köze sincs hozzá. Egy új kihívások előtt álló lány mindennapjai mutatja be a sorozat.

Bazzzsi   2020. 10. 09.

Nem volt valami izgalmas a sorozat. Olyan érzésem volt, hogy ezt már láttam. Lilly Collins is már-már zavaróan vékony benne.

szoljhozzam   2021. 10. 26.

Nagyon tetszett az első évad. Párizs gyönyörű, és még izgalmasabbá tette a sorozatot a főszereplő személye és a fantasztikus ruhák.

Képkockák   2022. 01. 03.

Bár néhány zavaró hibája van, egy remek limonádésorozat, amit ajánlok azoknak, akik mondjuk a Bridgerton következő évadára várnak. A karakterek valóságosak és a legtöbb esetben kidolgozottak, a történetvezetéssel (és Emily karakterével) adódtak gondjaim néhol.

Annuska   2020. 10. 27.

Én nagyon szerettem az első évadot. Csajos, friss, divatról szól, barátságról, útkeresésről, no meg persze a szerelemről.

Kétszeres Golden Globe-jelölést ért el a sorozat 2020-ban, a "Legjobb sorozat (musical és komédia)", valamint a "Legjobb színésznő" kategóriájában.

(Képkockák )

A sorozatot többször éles kritika érte, például a történet kiforratlansága miatt, ezek a támadások a két Golden Globe-jelölés után csak még erősebbek voltak.

(Képkockák )

2020-ban a legnézettebb netflixes műsor volt, melyet 2021-ben a Bridgerton család múlt felül.

(Képkockák )

A sorozat egyik írója, Darren Star korábban a Szex és New York című sorozaton dolgozott.