Emily Párizsban

Emily in Paris

1. évad (2020) - 10 epizód
2. évad - 10 epizód
3. évad (2022) - 10 epizód

Mi vár rád idén ősszel Párizsban? Szenvedélyes érzelmek, káprázat, a szerelem mindent legyőző ereje, és persze Emily.
A Szex és New York alkotója új sorozattal jelentkezik Hollywood ünnepelt ifjú színésznőjével, Lily Collinsszal a főszerepben októbertől csak a Netflixen.… Több

Rendező: Andrew Fleming
Premier: 2020.10.02. | Netflix (2020.10.03.)

2024.01.28 Candy

Filmmaraton garantált!

Amikor az ember lánya fekvőbeteg, s nem akar gondolkodós, bonyolult filmeket nézni, csak amolyan „limcomot”, amit darálhat és nagy megerőltetést nem igényel, s még szórakoztató is, erre tökéletes az Emily Párizsban c. sorozat. Mielőtt lehúznám a sorozatot, el kell mondjam róla, hogy a szereplők, a téma maga teljesen korrekt, semmi bohóckodás (Emily ruháit kivéve), és halad a sorozat (leginkább a sok sóhajok között) valamerre, hogy aztán újra ugyanoda jusson ki. Nekem maga a főszereplő sajnos a kakukktojás, kellemetlen látnom a vásznon a papírvékony bőrét, a rettenetes outfiteket, a sötét rúzst, amit maga a színésznő nem akar hanyagolni, és ami számomra a legszörnyűbb, az a végig beállított, tökéletes hajzuhatag, ami a színésznővel mozdul egybe'. Ennek ellenére határozottan élveztem, a zenék egész jók a sztori bájos. Ne várjatok sokat tőle, akkor annál többet ad.

2021.10.14 BaloghBogi42

a nap véleménye

A tiltott gyümölcs Párizs édenkertjében

Mit szólnál egy tökéletes élethez? Stabil munkával, amiből a legnagyobb nyugalommal tudod finanszírozni a nem mindennapi ruhatárad, miközben a neves cégnél dolgozó ügyvéd barátod úgy tűnik, hogy minden fontos szempontból ki tud téged elégíteni. Nos, ... Teljes kritika

2020.10.26 indingo

Nem valami jó színben tünteti fel a franciákat. Sokan a Szex és New Yorkhoz hasonlították, szerintem semmi köze sincs hozzá. Egy új kihívások előtt álló lány mindennapjai mutatja be a sorozat.

2022.09.05 dandelion1983

Nagyon szeretem a habkönnyű, csajos, romantikus sorozatokat, Darren Star számos alkotását láttam, kedvelem a munkásságát, de az Emily Párizsban a leggyengébbek közé tartozik. Nagyon vártam, hogy megnézhessem végre, de csalódnom kellett. Pedig minden ... Több

2020.10.09 Bazzzsi

Nem volt valami izgalmas a sorozat. Olyan érzésem volt, hogy ezt már láttam. Lilly Collins is már-már zavaróan vékony benne.

Kétszeres Golden Globe-jelölést ért el a sorozat 2020-ban, a "Legjobb sorozat (musical és komédia)", valamint a "Legjobb színésznő" kategóriájában.Szerző: Képkockák

A sorozatot többször éles kritika érte, például a történet kiforratlansága miatt, ezek a támadások a két Golden Globe-jelölés után csak még erősebbek voltak.Szerző: Képkockák

2020-ban a legnézettebb netflixes műsor volt, melyet 2021-ben a Bridgerton család múlt felül.Szerző: Képkockák

A sorozat egyik írója, Darren Star korábban a Szex és New York című sorozaton dolgozott.Szerző: Képkockák

Annyira nem éri meg
Reménytelen balfék