Bazzzsi   2020. 10. 09.

Nem volt valami izgalmas a sorozat. Olyan érzésem volt, hogy ezt már láttam. Lilly Collins is már-már zavaróan vékony benne.

csenge   2020. 10. 06.

A cím, a plakát, a trailer... igen, maga a sorozat is pont olyan, amit ebből leszűrünk, avagy hogyan látja egy relatíve tanulatlan amerikai harmincas Párizst meg Európát. Ha francia lennék, tuti vérig sértődnék.

Péter   2020. 10. 05.

Az benne a vicces és a szórakoztató, hogy bizonyos emberek számára tényleg ennyi és ilyen az élet. Na ők biztos nagyon élvezik elejétől a végéig.

DarkLion   2020. 10. 02.

Olyan ez a sorozat, mintha az instagramról ollózták volna össze, vagy megkértek volna egy influencert, hogy segítsen a forgatókönyv megírásába, hogy a lehető legtöbb közhelyet egy alkotásba passzírozzák, ami amúgy sikerült.