Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Emily Párizsban (2020)

Emily in Paris

Eniq   2020. 11. 13.

Szerintem aranyos sorozat volt, nem értem, miért kritizálják annyian. Nyilván nem a realitás volt a fő szempontja a sorozatnak, és naná, hogy néhol túloznak benne, de nekem ezek ellenére tetszett.

indingo   2020. 10. 26.

Nem valami jó színben tünteti fel a franciákat. Sokan a Szex és New Yorkhoz hasonlították, szerintem semmi köze sincs hozzá. Egy új kihívások előtt álló lány mindennapjai mutatja be a sorozat.

Bazzzsi   2020. 10. 09.

Nem volt valami izgalmas a sorozat. Olyan érzésem volt, hogy ezt már láttam. Lilly Collins is már-már zavaróan vékony benne.

Annuska   2020. 10. 27.

Én nagyon szerettem az első évadot. Csajos, friss, divatról szól, barátságról, útkeresésről, no meg persze a szerelemről.

H.a.n.n.a   2020. 11. 08.

Magával ragadó sorozat volt, engem megvett, de azért a franciák nem ilyen bunkók.

violet_hope11   2020. 10. 27.

Ez a sorozat szinte teljes mértékben a látványról szól: Párizs szebbnél szebb utcáiról, kávézóiról, a szereplők által viselt ruhakölteményekről stb. A történettől nem vártam túl sokat, így csalódnom sem kellett. Könnyed, csajos, szórakoztató, olykor ... több»

belavagyok   2020. 10. 30.

A gyengébbik nemet biztosan leveszi a lábáról a sorozat, de nálam valahogy elég közhelyes volt. Jó, jó, Párizs, de alig-alig látjuk benne Franciaországot, ami kicsit feldobná a történetet.