Puszi: Kitty

Puszi: Kitty

Xo, Kitty
Idknw

1. évad (2023) - 10 epizód

A Covey nővérek közül a legfiatalabb, Kitty az igaz szerelmet keresi távol az ottonától, miközben megpróbált többet megtudni édesanyjáról.

(szarka84)

Premier: 2023.05.18. | Netflix (2023.05.19.)

2023.06.12 JRD

2,5*

Hát, mit mondjak, mit írjak, ez itt a kérdés. Napi cukiságmennyiség, újabb ideológiai „lenyomom a torkodon”, vattacukros-tinis-szerelmes. Szó szerint semmi extra, semmi jellemfejlődés, csakis gondolkodásmentes részek. Magyar szinkronnal néztem először, aztán átváltottam eredeti hangra. Titkon reménykedtem benne, hogy a szinkron vitte el annyira egy agyzsibbasztó sorozat felé. Háááááát, nem. Ezen a történeten az eredeti hang sem segített. Szóval, a végén annak kezeltem, ami. Felszínes, bugyuta, szórakoztatónak szánt tinisztorinak. Röviden: a Netflix megint tökön szúrta magát. Hazudnék, ha azt írnám, hogy nézd meg nyugodtan. Inkább ezzel zárom gondolataimat: ha megnézed, az legyen a te döntésed. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2023.05.19 Idknw

Ez nem olyan, mint Lara Jean története, sokkal gyengébb lett. Jobbra számítottam. Egyébként kiírhatták volna, hogy ez egy meleg sorozat, hogy senki ne lepődjön meg, mint pl. a Heartstoppernél.

2023.05.18 pucedli

Aranyos, fiatalos sorozat, teljesen ártatlan, a saját korosztályának szerintem még adhat is valamit.

2023.05.24 Maki

A története egész jó az ilyen típusú sorozatokat tekintve, azonban a főszereplő nézhetetlen, unszimpatikus karakter, akinek ráadásul rohad a foga is.

2023.05.20 Senki Nézhetetlen

Egészen nézhető lett. Kár, hogy a végére kialakult egy szerelmi négyszög, és így tényleg katasztrofális lett.