A fiúknak – Örökkön örökké

A fiúknak – Örökkön örökké

To All the Boys: Always and Forever

Az érettségi előtt álló Lara Jean Covey-nak a felnőttkor küszöbén át kell gondolnia, mihez is kezd az életével a ballagást követően, valamint a kapcsolatát nem csak középiskolai szerelmével, Peterrel, de barátaival és hozzátartozóival is.
A Netflix népszerű romantikus filmtrilógiájának utolsó… Több

Forgatókönyvíró: Katie Lovejoy
Premier: 2021.02.12. | Netflix (2021.02.12.)

Momona Tamada
John Corbett

KULCSSZAVAK

2022.11.07 Török389133

Nagyon aranyos, és vicces, műfajában az egyik legjobb film.

2021.02.14 hp

Nem mondanám éppenséggel kiemelkedőnek, de azt meg kell hagyni, hogy ez a rész is gyönyörűen volt fényképezve. Aki ad az operatőri munkára, az találhat benne egy csomó izgalmas részletet, de tudom, hogy a filmeket a legtöbben nem ezért nézik, éppen e... Több

2021.02.13 Melinda

A trilógia megmentője és ékköve egyben

A maga feel-good limonádé kategóriájában abszolút zseniális ez a film, minden benne van, ami csak kellhet: szerelem, esküvő, szalagavató, sírás, nevetés, utazás, émelyítően pasztell dekorációs elemek és a bónusz számomra: New York. Szkeptikusan álltam hozzá a harmadik filmhez, mert nekem a második nem nyerte el a tetszésemet, a hősnőnket alakító Lana Condor színészkedése benne számomra nagyon lapos és erőltetett volt, noha a sztoriban lett volna potenciál. Viszont ez a befejező rész L. J sztorijának méltó koronája. Sugárzik belőle valami olyan jó energia, ami szerintem életmentő ebben a pandémiás időszakban, legalábbis nekem mindenképp az volt. És noha erre kicsi az esély, mindenképpen megnéznék például egy minisorozatot L.J és Gen New York-i kalandjairól a későbbiek során. :)

2021.10.27 Ms. Akárki

Rendkívül gyenge alkotás. Unalmas, vontatott, és nem adott semmi plusz értéket számomra. Elvesztegetett idő szerintem.

2021.02.13 fester

Azt hiszem, mindenki tisztában van vele, hogy amikor megnézi ezt a filmet, mire számíthat. Egy cuki tinifilm, tele megható és aranyos pillanatokkal. Ha valaki ezt kritizálja benne, az minek nézi meg? A trilógia befejező része sokkal jobb, mint a második, de még így sem annyira érdekes, mint az első.

A filmet egyszerre forgatták a második, A fiúknak 2 - Utóirat: Még mindig szeretlek című résszel. Szerző: hp

A fiúknak trilógia harmadik, egyben utolsó része.Szerző: hp

A fiúknak - Örökkön örökké munkálatai egyidőben zajlottak a második rész forgatásával.Szerző: csd

(2021. 02. 18.)
Aranyos, de kihagyható
Összességében egyébként egy tündéri filmről van szó, kikapcsolódásnak vagy fiataloknak (esetleg fiatallelkűeknek) remek választás, de aki inkább valami intellektuálisabb tartalomra vágyik, annak nem ez az alkotás a legjobb választás. Több
Vágyak/Valóság
2021