Együtt kezdtük (2022)

Nagy Márk
Zsurzs Kati

F79   2022. 08. 14.

Egyszer majd felnövünk

Tíz év egy ember életében rövid, de mégis jelentős időszak. Főként akkor, ha a felnőttkor első tíz évét tekintjük. Néha nem árt megállni egy pillanatra, és elgondolkodni azon, hogy honnan indultunk, és hol tartunk ma. Sikerült megvalósítanunk a terve... teljes kritika»

violet_hope11   2022. 08. 11.

Végre már egy magyar filmre is azt tudom mondani, hogy megérte rá beülni a moziba. Minden perce lekötött, és nem akartam hogy vége legyen. Vígjáték és dráma egyvelege, pozitív kicsengéssel, komolyabb mondanivalóval. Újranézős. :)

julisX   2022. 08. 09.

Fuh, szerintem ez egyszerűen egy irtó jó hangulatú vígjáték. Mindenkinek csakis ajánlani tudom!

ferkusz   2022. 08. 06.

Kicsit tartottam tőle, de igazán kellemes csalódás volt. Az alakítások irtó jók lettek, ráadásul a történet is egészen jól meg van írva.

misike01   2022. 08. 08.

Tényleg nagyon kellemes csalódás volt, egészen másra számította, és sikerült meglepenie a filmnek, mert amellett, hogy tud szórakoztatni, mondani, üzenni is akar, és szépen célba is talál. Egyáltalán nem bántam meg.

A film 15 642 427 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 9 640 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A produkció a Nemzeti Filmintézet Zrt. támogatásával készült.

(csd)

A forgatás mindössze 35 napig tartott.

(csd)

A forgatás nem csupán Magyarországon, hanem az Egyesült Királyságban is zajlott.

(csd)

A filmet a magyarországi Badacsony környékén forgatták.

(csd)

Az Együtt kezdtük Kerékgyártó Yvonne második nagyjátékfilmes rendezése.