J.Fatime   2015. 02. 01.

Kezdjük ott,hogy nem szeretem a magyar filmeket,mert közel sincsenek a jó filmekhez,hát ez sincs!Gagyi,értelmetlenség az egész film!Mos,t ha valaki megkérdezné, mi volt a film lényege, komolyan el kéne gondolkoznom mit mondjak!

tuskólédi   2015. 03. 28.

A film borzasztóan lassan indult be, az első fele kifejezetten nem tetszett, unalmas volt. Jakab Juli nagyon irritált. Maga a karakter sem volt realisztikusan megrajzolva, amit a forgatókönyv gyengeségének tulajdonítok. Az egész film olyan kis esetlen, átlagos a történet.

ruman666   2016. 07. 08.

Ez a film nekem egy kicsit túl sok volt. Nem nagyon szeretem az ennyire elvont mozikat. Ettől ez a film még lehet, hogy jó, csak valahogy az én ízlésemet nem találta el. Mondjuk azért Török Feri korábbi filmjénél a Jött egy busznál (2003) sokkal megragadhatóbb, szóval ez is valami. A film humorát pedig kimondottan bírtam.

gandalf01   2016. 01. 10.

Török Feri legújabb filmje olyan, mint egy drogos álomutazás, amiben minden lehetséges. Ha lenne a filmművészetben mágikus realizmus, akkor ez lenne az. Ha nyitottak vagyunk experimentális, kissé agyament filmekre, akkor a Senki szigete jó szórakozást nyújthat. Szinte biztos vagyok abban, hogy sokaknak nem fog tetszeni. De mindegy, szerintem zseniális!

Hosszú várakozás előzte meg Török Ferenc legújabb filmjének bemutatóját. A rendező azt állította, nem Moszkva tér 2-t akart készíteni, mégis valami hasonlóan könnyű, nézőbarát filmet szeretett volna létrehozni. Úgy gondoljuk sikerült. több»

A film teljes költségvetése a Magyar Nemzeti Filmalap 236 millió forintos támogatásával összesen 339 millió forint volt.

(ps)

A Senki szigete egy hatalmas makett.

(ps)

A díszletek Spitzmüller Kata és Törőcsik Ambrus, illetve Stark Attila keze munkáját dicsérik.