Senki szigete

Senki szigete

2017.07.10 ruman666

Ez a film nekem egy kicsit túl sok volt. Nem nagyon szeretem az ennyire elvont mozikat. Ettől ez a film még lehet, hogy jó, csak valahogy az én ízlésemet nem találta el. Mondjuk azért Török Feri korábbi filmjénél a Jött egy busznál (2003) sokkal megragadhatóbb, szóval ez is valami. A film humorát pedig kimondottan bírtam.

2015.02.01 J.Fatime

Kezdjük ott,hogy nem szeretem a magyar filmeket,mert közel sincsenek a jó filmekhez,hát ez sincs!Gagyi,értelmetlenség az egész film!Mos,t ha valaki megkérdezné, mi volt a film lényege, komolyan el kéne gondolkoznom mit mondjak!

2015.03.28 tuskólédi

A film borzasztóan lassan indult be, az első fele kifejezetten nem tetszett, unalmas volt. Jakab Juli nagyon irritált. Maga a karakter sem volt realisztikusan megrajzolva, amit a forgatókönyv gyengeségének tulajdonítok. Az egész film olyan kis esetlen, átlagos a történet.

2016.01.10 gandalf01

Török Feri legújabb filmje olyan, mint egy drogos álomutazás, amiben minden lehetséges. Ha lenne a filmművészetben mágikus realizmus, akkor ez lenne az. Ha nyitottak vagyunk experimentális, kissé agyament filmekre, akkor a Senki szigete jó szórakozás... Több