Cicaverzum

Fáni, a fiatal nő nehezen találja párját. A lány teljesen lemondott arról, hogy valaha is szerelmes lehet még, egy nap viszont egy fekete macska kezd el neki udvarolni. Fáni sikeres a szakmájában, a lelke mélyén viszont a mai napig gyermeki maradt, így nagyon könnyen beadaja a derekát a cicus… Több

Forgatókönyvíró: Kemény Zsófia, Szeleczki Rozália
Premier (HU): 2023.10.19.
Forgalmazó: Forum Hungary
Törőcsik Franciska
Törőcsik Franciska
Alföldi Róbert

2023.10.28 Csenge Katona

Cica

Imádtam! Nagyon vicces és épp eléggé elszállt ahhoz, hogy két órára kivegyen a világból – és közben sokat tanultam is, főleg a red flagekről.

2023.10.19 ofszet

Valahogy ez nem csak az a sima jópofa film, amin el lehet mosolyogni. A történetnek komoly mondanivalója van, mégha vicces is és melodramatikus.

2023.10.12 vitto

Összességében nagyon csíptem, Patkós Márton hangja egyszerűen szeniálisan illeszkedett ebbe a filmbe.

A film 36 280 912 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 19 959 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Cicaverzum szerepelt a Tallinn Black Nights Nemzetközi Filmfesztivál versenyprogramjában.Szerző: csd

(2023. 12. 07.)
Szeleczki Rozália első nagyjátékfilmje egy abszurd mesének ígérkezett, ami mintha egy macskások körében ismert mondásra épült volna: a macskatartás egy olyan toxikus kapcsolat, amelyben jó bent maradni. A Cicaverzum nagyjából ezt is adja, de ez a találkozás mégsem teljes szerelem. Több