
Vélemények (8)
A film az első perctől megerősíti a nézőt abban, hogy ne számítson semmi átlagosra. A kosztümök, a hanghatások, a fényképezés közelsége és lopakodó jellege felerősíti a mondanivalót: a képzelt univerzumunk kicsit sem átlagos és fájdalmasan valóságmen... Teljes kritika
Nem olyan rég láttam, de már csak arra emlékszem, hogy kínos volt nézni, néhol már szekunder szégyenes.
Ez a film kicsit sem átlagos. Az egész történet hihetetlen, végig csak pislogtam az eseményeken. Elgondolkodtató, hogy a valóságban tényleg megtörténhetne egy ilyen, és senki sem venné észre, hogy valami gond van a kollégájával, barátjával, rokonával... Több
Már az ötletes főcímből tudni lehetett, hogy nem lesz egy egyszerű darab, és nem is hazudtolta meg magát a továbbiakban sem. Egyszerre bizarr, fanyar és szürreális nyakon öntve némi humorral és elvont képi világgal. Kimondottan kellemes és egyben szo... Több
Valahogy ez nem csak az a sima jópofa film, amin el lehet mosolyogni. A történetnek komoly mondanivalója van, mégha vicces is és melodramatikus.
Hasonló filmek
Imádtam! Nagyon vicces és épp eléggé elszállt ahhoz, hogy két órára kivegyen a világból – és közben sokat tanultam is, főleg a red flagekről.