A fiúknak – Örökkön örökké

To All the Boys: Always and Forever

2022.11.07 Török389133

Nagyon aranyos, és vicces, műfajában az egyik legjobb film.

2021.02.14 hp

Nem mondanám éppenséggel kiemelkedőnek, de azt meg kell hagyni, hogy ez a rész is gyönyörűen volt fényképezve. Aki ad az operatőri munkára, az találhat benne egy csomó izgalmas részletet, de tudom, hogy a filmeket a legtöbben nem ezért nézik, éppen e... Több

2021.02.13 Melinda

A trilógia megmentője és ékköve egyben

A maga feel-good limonádé kategóriájában abszolút zseniális ez a film, minden benne van, ami csak kellhet: szerelem, esküvő, szalagavató, sírás, nevetés, utazás, émelyítően pasztell dekorációs elemek és a bónusz számomra: New York. Szkeptikusan álltam hozzá a harmadik filmhez, mert nekem a második nem nyerte el a tetszésemet, a hősnőnket alakító Lana Condor színészkedése benne számomra nagyon lapos és erőltetett volt, noha a sztoriban lett volna potenciál. Viszont ez a befejező rész L. J sztorijának méltó koronája. Sugárzik belőle valami olyan jó energia, ami szerintem életmentő ebben a pandémiás időszakban, legalábbis nekem mindenképp az volt. És noha erre kicsi az esély, mindenképpen megnéznék például egy minisorozatot L.J és Gen New York-i kalandjairól a későbbiek során. :)

2021.10.27 Ms. Akárki

Rendkívül gyenge alkotás. Unalmas, vontatott, és nem adott semmi plusz értéket számomra. Elvesztegetett idő szerintem.

2021.02.13 fester

Azt hiszem, mindenki tisztában van vele, hogy amikor megnézi ezt a filmet, mire számíthat. Egy cuki tinifilm, tele megható és aranyos pillanatokkal. Ha valaki ezt kritizálja benne, az minek nézi meg? A trilógia befejező része sokkal jobb, mint a második, de még így sem annyira érdekes, mint az első.