A megfigyelő

Bobby Cannavale
Naomi Watts
Isabel Gravitt
Naomi Watts

Egy álomotthonukba költöző házaspárt egy "A Figyelő" aláírással rendelkező zaklató rémisztő levelei fenyegetnek.

(Hupka Adrián)

Premier: 2022 | Netflix (2022.10.13.)

2024.01.11 CsakEgyCsajszi

Kicsit össze-vissza voltak a szálak. Már-már zavaró volt, hogy mindig másra gyanakodott az ember. Nem volt rossz, sőt, izgalmasnak találtam, nehezen tudtam abbahagyni, de a végén zavaró volt, hogy nem derült ki semmi.

2022.10.29 Nagy Tímea

a nap véleménye

Egész jó lett!

A rendező úgy tűnik megpróbálta feljavítani az alapsztorit hamis szálakkal, mint a vérszekta, ami zavarossá tette a történetet és nem biztos, hogy mindig az előnyére vált a sorozatnak. Emiatt rengeteg negatív kritikát kapott, indokolatlanul hisz ez n... Teljes kritika

2022.10.31 indingo

Látlak!

Egy ideje nagyon kedvelem a minisorozatokat, a megtörtént eseményeken alapuló filmek/sorozatok meg mindig is a kedvenceim voltak. A történet érdekes, helyenként megborzongató, és a szereposztása is izgalmas, bár a szinkron hagy némi kívánnivalót maga után. A lány magyar hangja kifejezetten idegesítő. Az első 2-3 rész nagyon tetszett, de aztán valahogy nekem már túlzás volt. Igaz történet egy darabig, de aztán a Netflix kiszínezte, hogy még izgalmasabbnak hasson, de valahogy az ellenkezőjét váltotta ki. Számomra már nem volt hihető a mindenki gyanús és senki sem normális vonal. Arra mindenesetre jó volt, hogy az alap sztorit megismerje az ember, de jobban jár, ha a neten utánaolvas a valós eseményeknek. Spoiler: az valahogy felfoghatatlan a számomra, hogy nem sikerült kideríteni, hogy ki vagy kik állnak a rejtélyes levelek mögött, talán a rendőrség is benne van a dologban. Soha egyetlen kamera sem tudott rögzíteni bármi gyanúsat? Mindenesetre aki szereti a szövevényes történeteket, azoknak ajánlom a sorozatot, csak nem kell mindent elhinni, ami benne van.

2022.10.21 JRD

Csepegtetett agymenés. Az első rész még felkeltette az érdeklődésemet, aztán az jutott eszembe, hogy ebben a sztoriban mindenki nyakig benne van. Gondoltam ezt úgy, hogy nem tudtam, hogy valós eseményeket dolgoz fel a sorozat. Többször elhangzott a s... Több

2022.10.23 Klauka89

Jobbat vártam

Egy délután alatt ledaráltuk. Az első néhány rész még érdekfeszítő volt, aztán kezdett elmenni más irányba a cselekmény. Már az elején kitaláltam, ki van benne. A szereplők, párbeszédek rendben voltak. A legvége szánalmas. Azt hittem, hú de jó lesz, hát attól messze van.

A sorozatban a szereplők neveit megváltoztatták. A házaspár kijelentette, hogy sosem fogják megnézni a sorozatot, elég volt nekik átélni.Szerző: JRD

A leveleken női DNS-t is találtak.Szerző: JRD

Westfield az államok 30. legbiztonságosabb városának volt nyilvántartva így sokan hatalma összegeket fizettek egy-egy házért. A legnagyobb esemény az volt, hogy a városban leszakadt egy bolt teteje.Szerző: JRD

Westfield Amerika egyik leggazdagabb városa. Pontosabban a 99.Szerző: JRD