Scream Queens: Gyilkos történet

Ariana Grande
Ariana Grande
Billie Catherine Lourd
Skyler Samuels

Húsz évvel azt követően, hog 1995-ben egy egyetemi beavatás balul sül el, az esemény évfordulóján valaki bosszúszomjtól vezérelve mészárlásba kezd. Egy egyetemi kampusz hétköznapjait gyökeresen felforgatják a rejtélyes… Több

Forgatókönyvíró: Ian Brennan, Brad Falchuk, Ryan Murphy
Premier (HU): 2016.09.06. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.10.27 JRD

3,5*

Bevallom, hogy anno azért kezdtem el megnézni a sorozatot, mert valami kevéssé limonádéra vágytam. Ám arra nem voltam felkészülve, hogy egy ízig-vérig abszurd, sok esetben ízléstelen, de tagadhatatlanul fekete komédiát fogok látni. A sorozatban egyéb... Teljes kritika

2020.09.08 Robinson76

Egy langyos, semmire sem jó limonádé...

Nem túl ötletes, sőt inkább sekélyes és felszínes a történet, gyenge, életképtelen, néha már-már idegesítő szereplőkkel. Ha vígjátéknak szánták, hát nem nevettem rajta, ha horrornak, akkor meg nem igazán félelmetes...de a legjobban kifejezés talán az, hogy gyerekes, nem lehet komolyan venni. Ennek így sem íze, sem bűze!

2019.09.03 Ms. Akárki

Kellemesen elborult és furcsán befogadhatóan véres sorozat. Inkább horror vígjátéknak titulálnám amit tiniknek írtak. Csajszis, pörgős gyilkolászós sorozat amit abszolúte nem lehet kiszámítani, hogy vajon mit miért csinálnak a készítők és éppen ezért is olyan izgalmas.

2020.11.04 jfruzsi97

Fúha, hát talán 2-3 részt láttam, de elég sokat ráncoltam a homlokom. Voltak olyan érdekes jelenetek, hogy el se hittem. Inkább egy rosszabb vígjáték "horror" .

2019.02.23 Eniq

Az első évadot imádtam abba se tudtam hagyni nekem végig fenntartotta az érdeklődésem. Kicsit sem volt ijesztő a gyilkosságokon csak röhögtem, de ettől függetlenül tetszett a sorozat Emma Roberts nagy kedvencem amúgy is. A második évad már kevésbé tetszett azt kissé feleslegesnek éreztem már nem tudott úgy lekötni.

Jamie Lee Curtis több ötlettel is hozzájárult a sorozathoz. Kifejezetten lelkes volt a projektet illetően.Szerző: JRD

A történet, a hangulat kicsit emlékeztet más horrorsorozatokra is. Ilyen például: Amerikai Horror Story.Szerző: JRD

A 21st Century Fox felvásárlásával a Disney+ műsorára tűzte a sorozatot. (Nem gyerekeknek való sorozat!)Szerző: JRD

A sorozatban szerepel többek közt Nick Jonas és is.Szerző: Dunyi