Ez volt az eddigi legviccesebb Toy Story. Izgalmas volt, hogy mindig történt benne valami új. Az elején nem igazán értettem a Buzz-os szálat, de utána az is nagyon jó lett. Woodyt nem értem, hogy mitől hízott és kopaszodott meg. A Jessies szálon elérzékenyültem. Tetszett a mondanivalója is, hogy a mai gyerekek már inkább a képernyőt bámulják, ahelyett, hogy társas kapcsolatokat létesítenének vagy játékaik lennének. A wc papírt nem értettem hogy a villa után miért kell még egy fura játék, aztán végül hasznosnak bizonyult. A plusz jelenetek is jók voltak. Simán újra nézném, nagyon tetszett. "Sonka lesz". Buzz+Jessie❤️ Az nem tetszett, hogy Woodienak nem volt gazdája, hanem a többi játékkal barangolt.
#minyonok.
Ez volt az eddigi legviccesebb Toy Story. Izgalmas volt, hogy mindig történt benne valami új. Az elején nem igazán értettem a Buzz-os szálat, de utána az is nagyon jó lett. Woodyt nem értem, hogy mitől hízott és kopaszodott meg. A Jessies szálon elérzékenyültem. Tetszett a mondanivalója is, hogy a mai gyerekek már inkább a képernyőt bámulják, ahelyett, hogy társas kapcsolatokat létesítenének vagy játékaik lennének. A wc papírt nem értettem hogy a villa után miért kell még egy fura játék, aztán végül hasznosnak bizonyult. A plusz jelenetek is jók voltak. Simán újra nézném, nagyon tetszett. "Sonka lesz". Buzz+Jessie❤️ Az nem tetszett, hogy Woodienak nem volt gazdája, hanem a többi játékkal barangolt.
#minyonok.