Láttam a filmet. Óriási gagyi. Elnagyolt, túljátszott, már ha ezt a szerény forgatókönyvet túl lehet játszani. A film értékét a villanásokra betett sztárok adják, mint pl. Szulák Andi. Azontúl semmi. Sz.K. Tamás is alulmúlja magát itt, bár ebből sokat nem lehet kihozni, de mégis gyenge. A film unalmas, kliséktől hemzseg. Sajnálom.
Láttam a filmet. Óriási gagyi. Elnagyolt, túljátszott, már ha ezt a szerény forgatókönyvet túl lehet játszani. A film értékét a villanásokra betett sztárok adják, mint pl. Szulák Andi. Azontúl semmi. Sz.K. Tamás is alulmúlja magát itt, bár ebből sokat nem lehet kihozni, de mégis gyenge. A film unalmas, kliséktől hemzseg. Sajnálom.