Közösség

Vélemény:

 

80 Senki sem látta, hogy eljöttünk

(2025)

7/10 egész jó

 
László404756   2026.06.24 13:37
0

Szép helyek, jól megjelenített korszak. Mondjuk láttam házon napelemet, de hát ez legyen a legnagyobb gond :). Fsz nő nem szimpi, nehezen tudtam szorítani érte. 7/10