Ez egy vicces film. Bugyuta? Igen. De látványosan nem is akarja magáról azt állítani, hogy egy ékkő, csupán egy kellemes másfél órás kikapcsolódás. A karakterek helyesen sztereotípek, a vizualitás is teljesen rendben van, szép színekkel operál. Akadnak fordulatok, bár nem állíthatjuk, hogy túl sok ész kell kitalálni a végét, mégis meleg szívvel ajánlom bárkinek megnézésre, hisz manapság olyan kevés az ilyen aranyos film.
Ez egy vicces film. Bugyuta? Igen. De látványosan nem is akarja magáról azt állítani, hogy egy ékkő, csupán egy kellemes másfél órás kikapcsolódás. A karakterek helyesen sztereotípek, a vizualitás is teljesen rendben van, szép színekkel operál. Akadnak fordulatok, bár nem állíthatjuk, hogy túl sok ész kell kitalálni a végét, mégis meleg szívvel ajánlom bárkinek megnézésre, hisz manapság olyan kevés az ilyen aranyos film.