Először is, én kifejezetten szeretem a spanyol filmeket. Nagyon jól fogják meg azt, amikor nyomasztó hangulatot kell teremteni. Értenek hozzá. Jók a thrillereik, a drámáik... Furamód nagyon sokszor úgy látom, mintha direkt cél lenne, hogy - finoman fogalmazva - nem túl szép színészeket válogatnak be a filmekbe. Na, ezeket itt is megoldották. Csak a színészi teljesítmények, a szövegkönyv, a film dinamikája annyira nem jók, hogy végig sem bírtam nézni. Jómagam inkább a kerülendő kategóriába sorolnám a filmet, mintsem az egyszer nézhetőbe... Nem beszélnék le senkit a megtekintéséről... csak DE!
Először is, én kifejezetten szeretem a spanyol filmeket. Nagyon jól fogják meg azt, amikor nyomasztó hangulatot kell teremteni. Értenek hozzá. Jók a thrillereik, a drámáik... Furamód nagyon sokszor úgy látom, mintha direkt cél lenne, hogy - finoman fogalmazva - nem túl szép színészeket válogatnak be a filmekbe. Na, ezeket itt is megoldották. Csak a színészi teljesítmények, a szövegkönyv, a film dinamikája annyira nem jók, hogy végig sem bírtam nézni. Jómagam inkább a kerülendő kategóriába sorolnám a filmet, mintsem az egyszer nézhetőbe... Nem beszélnék le senkit a megtekintéséről... csak DE!