Közösség

Vélemény:

 

17 Leprechaun: Origins

(2014)

Leprechaun: Origins

 
respect the movies   2018.03.16 17:53
1

Szerintem ez egy rossz film lett! Nem azt mondom hogy annyira rossz hogy ne lehessen megnézni, de szerintem bárki életéből bőven kimaradhat ez a film! Persze sok mindent azért nem vártam előzőleg a filmtől, egy újabb tipikus ZS-kategóriás horrort, de úgy voltam vele, ha már az első hat részt megnéztem, talán még ez a rész is belefér! Elég sok mindent változtattak ennél a filmnél, mint az eddig hat részben! Az első és talán a legfontosabb, hogy egy igazán erős és vérbő horrort akartak készíteni és a humor minden formáját el is hagyták a filmből! Ha így nézem ez sikerült, de ez számomra inkább volt hiba, mint siker, mert hát már megszokhattuk a Gyilkos kobold filmek fanyar humorát és tipikusan gyenge effektjeit! A film nagyon is komolyan akarta vetetni magát a nézővel és így sokkal nehezebben lehetett élvezni a filmet! Gyenge történet, gyenge szereplők, és gyenge effektek tömbkelege található a filmben és ezek miatt az élvezeti faktora szinte egyenlő volt a nullával! Ha belegondolok, bármikor szívesebben nézem meg az előző hat része közül bármelyiket, mint újra ezt a részt!