Közösség

Vélemény:

 

54 A jelenés

(2012)

A jelenés

 
respect the movies   2018.05.02 11:37
0

Szerintem nem volt rossz film. Nem tudom, hogy miért, de nagyon átsiklottam anno efelett a film felett (pedig emlékszem, hogy az előzetesét láttam már párszor, és érdekelt is a film, de valahogy mindig "kihagytam" a megtekintését... idáig). Jómagam úgy gondolom, hogy jelen filmünkkel azért akad egy-két furcsaság. Anélkül, hogy bármit írnék a filmből, szerintem sokan egyet fognak azzal a ténnyel érteni, hogy a történetben azért elég sok logikátlanság található. Aztán ott van az egyik legfontosabb sajátossága egy horrorfilmnek, hogy legyen izgalmas, a feszültségteremtés is legyen jó, és persze nem utolsósorban a karakterek is legyenek a nézők felé szimpatikusak és szerethetőek, hogy tudjunk értük izgulni a film alatt. Sajnos az előbb felsorolt tulajdonságokban is csak elég közepes szinten működik a film. Izgalmak és feszültség terén azért jómagam kicsivel többet vártam volna, viszont a karakterekkel és a színészi játékukkal meg voltam elégedve, még akkor is, ha elég "egydimenziósak" lettek, és karakterfejlődést nem is kaptak. Sokak számára a film befejezése volt a legnagyobb csalódás, én még azt mondanám erről, hogy vállalható volt, csak kicsit összecsapottnak éreztem. Összegezve egy sablonos történettel rendelkező filmecske, ami nem fogja megváltani a horror műfaját, de egy unalmas este, mikor egyedül vagy otthon, azért simán megéri a másfél órás játékidejét a film, csak legyenek az elvárások nem túl magas szinten tartva.