Közösség

Vélemény:

 

78 Cloverfield Lane 10.

(2016)

Nem csak mint folytatás, de önálló filmként is kiváló!

 
Erik Csok   2024.01.05 23:14
0

Na ez, úgy értem, micsoda film volt ez, kérem szépen! Az idei első filmem, és hát, szavakat nem találok, mennyire bejött ez a film nekem! Azért is néztem meg, mert kíváncsi voltam, hogyan tud kapcsolódni ez a film a 2008-as Cloverfieldhez, amit én tök véletlenül néztem meg nemrég. És ez a film sokkalta jobb, mint a 2008-as! Egyszerűen mindenben, a karakterek érdekesek, a film izgalmas, és ami még ezt is felül múlja, az a feszültség. De tényleg, én még életemben nem láttam ilyen feszült filmet szerintem, és utoljára így talán a „Hang nélkül”-filmeken izgultam ennyire a karakterekért. Elképesztően jó film, de tényleg, és szerintem mindenki megnézheti, még az is, akinek talán a 2008-as Cloverfield nem tetszett, mert ez sokkal másabb, de sokkal jobb is! És a színészek mellett sem mehetek el szó nélkül, a főszereplő színésznő hatalmasat alakít, de mellette a mindig kiváló John Goodman is hozza a kötelezőt, ezt a szerepet tényleg mintha csak rá írták volna. És persze a harmadik színész is jól alakít, kedvelhető a karaktere! Egyszóval, akit érdekel, nézze meg, szerintem nem fogja megbánni, vagyis, én nem bántam meg megtekintését!