Vélemény:

 

83 Kszi, Simon

(2018)

Kszi, Simon

 
Berto49   2018.06.02 23:34
1

Nem vagyok homofób, de ez minden határon túlment! Eddig csak dícsérő és lelkendező kritikákkal és véleményekkel találkoztam. Velem lehet a baj?! Szeretném hinni, hogy nem. Felvetődik a kérdés, hogy érdemes-e előzetesen információkat, kommenteket olvasni, mivel a véleményem úgyis azoktól teljesen függetlenül alakul ki a film megnézése után. Egyébként is ki nem állhatom a high school-os filmeket, ez csak növelte az utálatomat irántuk. A coming out a világ létező legnagyobb problémája, mert semmi más baj a föld kerekén nem létezik, csak a nemi identitás kérdése. Elismerem, hogy az adott illető számára fontos, de mostanában - kis tűlzással - a vízcsapból is a gender-problematika folyik ki víz helyett. A filmben szereplő szirupban ázó szuper család, ahol Simon 17 évesen autóval jár az iskolába, meg az egész környező körítés gyomorforgató volt. Az iskola igazgatója számára én bérelt helyet biztosítanék egy elmegyógyintézet jól szigetelt magánzárkájába. Még csak június van, de nagy eséllyel túl vagyok 2018 legrosszabb filmjén. A filmen nagyon meglátszik, hogy az amerikai TV színvonalához szokott rendező gányolta össze. Az első látott filmje alapján a továbbiakban messzire el fogom kerülni a munkásságát.

 
MinYoung 2018.06.03 13:10
1

Igen uram, eléggé magával van a baj. Elhiszem, hogy kíváncsi volt, de ha ön nem szereti az ilyen filmeket, mégis mi a francért nézi meg? Ha annyira nem tetszik ez az egész téma, miért nem kerüli el messziről, ha már látja miről szólhat? De végülis örülök, hogy normálisan ki tudta fejteni, hogy miért nem nyerte el a tetszését a film. Én csak azt tudom ajánlani, hogy először nézze meg miről szól, és ha olyan téma, ami magát zavarja, ne nézze meg. Mert lehet, hogy aki viszont szeretni ezt a témát, annak rosszul esik.