Vélemény:

 

76 A fiú, akit Karácsonynak hívnak

(2021)

A fiú, akit Karácsonynak hívnak

 
Klauka89   2021.12.18 20:37
2

Ez a film a trailer után rendkívül gyorsan felkeltette az érdeklődésemet. Nagyon szimpatikus kis mesének indult, a gyerekeket tuti, hogy elvarázsolja. Még a közepe felé gondoltam azt, hogy huh, ez nagyon mese, és nyilván nem felnőtteknek való, hanem a gyerekeknek, akik hisznek és várják a Télapót és a karácsonyi csodát. Majd aztán nagyon is meggyőzőtt, és eldöntöttem, hogy újra meg fogom nézni. Henry Lawfull nagyon illik a fiatal Télapó szerepébe, nekem nagyon bejött a játéka. A drága Maggie Smith nagy kedvencem, jó volt viszont látni egy filmben Jim Broadbenttel (HP függők előnyben). Olykor egy-egy karaktert más filmekből vagy mesékből ismert szerepekhez hasonlóaknak találtam, de jobb, ha nem keresünk ilyen összefüggéseket. Mikáról, a kisegérről nekem Cincin lovag jutott eszembe, persze neki nagyobb volt a füle, de ez már részletkérdés. A filmben benne volt minden, ami szükséges egy szuper karácsonyi filmhez. Érdekesség, hogy Matt Haig regénye alapján készült a film, én egészen biztosan a könyvet is el fogom olvasni. A film pedig kétségkívül felkerül a karácsonyi filmes repertoáromba.

 
Caravaggio1978 2021.12.19 11:52
2

De jó, hogy olvastam ezt... Lehet, soha nem keresek rá!!! Meg is nézem!