Zene és szöveg (2007)

Music and Lyrics

indingo   2017. 12. 26.

Drew Barrymore és Grant párosa nagyon helyes volt. tetszett a film, a régi idők nagy fiúcsapatának letűnt sztárjával a középpontban. Nagyon viccesek voltak a fellépések, meg amikor becsípődött a dereka.

Szilonka   2018. 04. 09.

Helyes, humoros, könnyed, nagyon amerikai, romantikus és kedvelhető kis film. Ezzel ugrottak be róla elsőnek. Nem kell rajta sokat agyalni, nincsnek benne nagy csavarok, de én bírtam.

Bazzzsi   2018. 03. 30.

Helyes és könnyed romantikus film, bár Hugh és Drew karatere nekem nem illik valahogy össze. Már az elejétől lehet tudni, hogy a két szereplő összejön, de ez se zavart.

Curacao86   2016. 10. 24.

Hugh Grant kevésbé, Drew Barrymore inkább volt látható eddig vígjátéki és romantikus filmekben, de ebben a víg-drámában nagyon összecsiszolódtak. Tényleg elhiszi a néző, hogy egy pár, akik között úgy működik a kémia, ahogy egy zongorista képes előcsalogatni a dallamokat a hangszerből vagy karmester a zenekarból.

Számomra nem volt kiemelkedő, de ettől függetlenül a műfaj kedvelőinek nagy kedvence és emlékezetes filmje lesz.

doroffee   2016. 02. 14.

Nem világmegváltó film, de a maga kategóriájában tökéletes. Príma esti kikapcsolódás. Kedves, aranyos és nagyon bírtam a humorát is. Hugh Grant és Drew Barrymore nagyon jól működtek együtt a filmben.

Egyszeri fogyasztásra alkalmas tömegtermék, amelynek azonban megvan a sajátos bája, amely miatt ha nem is szerez nekünk felejthetetlen pillanatokat, de meg tud nevettetni és el tud andalítani. Kell ennél több? több»

A filmben hallható dalok közül a legtöbbet Adam Schlesinger szerezte. A Dance With Me Tonight című számot a rendező 13 éves fia, Clyde Lawrence írta.

(phanzetomox )

Az elvileg 1984-ben felvett klipben egy 1987-ben kiadott szintetizátor látható.

(kázsé )

Hugh Grant eredetileg nem akart maga énekelni a filmben, de később annyira belejött, hogy a nagy koncert jelenetet élőben akarta előadni. Mikor megmutatták neki, milyen rosszul hangzik, beleegyezett, hogy az előre felvett verziót alkalmazzák.

(kázsé )