Nászok ásza (1998)

The Wedding Singer

Nászok ásza
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

indingo   2018. 01. 05.

Elég retro film, bár volt benne egy-két jó zene. A szinkronja borzalmas. Brewé nagyon nyafka, Adam Sandlerhez pedig nem illik Stohl hangja. A története olyan közepes.

vargaeszter82@freemail.hu   2015. 10. 31.

Hát ez a film egy átlagos romantikus vígjáték nál is rosszabb gyenge humorú összeállítás. A.S. karaktere eddig sem fogott meg es eddig sem láttam jó alakítást tőle.

titra   2015. 05. 31.

Azon kívül, hogy rendben van a film, mert tényleg romantikus és tényleg vígjáték, Adam Sandler itt hozza a legjobban a szerelmi csalódástól padlóra került hősszerelmest. Az alaphangulat egyébként is adott attól a ponttól kezdve, hogy egy esküvői zenekar frontembere (aki egyben a lagzi hangulatfelelőse), olyan súlyos depresszióba esik, hogy a buli fénypontjaként elénekli a násznépnek a végtelenül romantikus Somebady kill me pleeeeease refrénű szerzeményét. A film nem egy nagyon kiemelkedő darab, de többek között emiatt a dal miatt is érdemes megnézni, és elfogultan felülértékelni.

ZsoltSon   2015. 05. 11.

A film hangulata utánozhatatlan. Ez a kilencvenes évek vége felé készült film jól idézi a nyolcvanas éveket. A film tele van zenés-énekes részekkel, ami miatt könnyen emészthető és szórakoztató lesz. A humora ellen sincs kifogásom, nem alpári és nem undorító, mint Adam Sandler más filmjeiben. Vicces látni, hogy mennyire fiatalok a színészek.

DarkLion   2015. 04. 27.

Adam Sandlernek ez a filmje egy kicsit más, mint amit egyébként megszokhattunk a színésztől. A humor jóval kifinomultabb, mint a későbbiekben. A film története eredeti, kedves és aranyosan romantikus. Kár, hogy nem ezen a vonalon ment tovább a színész. A későbbi komédiái sokkal olcsóbbak szerintem.

Drew Barrymore

Jon Lovitz alakította Jimmie Moore-t, de a film végén neve nem került feltüntetésre.

is feltűnik a filmben, ám a stáblistán nem szerepel.

A film alapján azonos címmel egy musical is készült, melyet 2006 áprilisában mutattak be a Broadway-en.