Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Nászok ásza (1998)

The Wedding Singer

indingo   2018. 01. 05.

Elég retro film, bár volt benne egy-két jó zene. A szinkronja borzalmas. Brewé nagyon nyafka, Adam Sandlerhez pedig nem illik Stohl hangja. A története olyan közepes.

vargaeszter82@freemail.hu   2015. 10. 31.

Hát ez a film egy átlagos romantikus vígjáték nál is rosszabb gyenge humorú összeállítás. A.S. karaktere eddig sem fogott meg es eddig sem láttam jó alakítást tőle.

titra   2015. 05. 31.

Azon kívül, hogy rendben van a film, mert tényleg romantikus és tényleg vígjáték, Adam Sandler itt hozza a legjobban a szerelmi csalódástól padlóra került hősszerelmest. Az alaphangulat egyébként is adott attól a ponttól kezdve, hogy egy esküvői zene... több»

ZsoltSon   2015. 05. 11.

A film hangulata utánozhatatlan. Ez a kilencvenes évek vége felé készült film jól idézi a nyolcvanas éveket. A film tele van zenés-énekes részekkel, ami miatt könnyen emészthető és szórakoztató lesz. A humora ellen sincs kifogásom, nem alpári és nem ... több»

DarkLion   2015. 04. 27.

Adam Sandlernek ez a filmje egy kicsit más, mint amit egyébként megszokhattunk a színésztől. A humor jóval kifinomultabb, mint a későbbiekben. A film története eredeti, kedves és aranyosan romantikus. Kár, hogy nem ezen a vonalon ment tovább a színész. A későbbi komédiái sokkal olcsóbbak szerintem.

Drew Barrymore

Jon Lovitz alakította Jimmie Moore-t, de a film végén neve nem került feltüntetésre.

is feltűnik a filmben, ám a stáblistán nem szerepel.

A film alapján azonos címmel egy musical is készült, melyet 2006 áprilisában mutattak be a Broadway-en.

Jegypénztári adatok alapján 123.3 millió dolláros bevételt generált.

18 millió dollárból jött létre a film.

Adam Sandler és Frank Coraci rendező első közös filmje.

A filmben feltűnik Frank Coraci, ő énekli a Loce Stinks című dalt.

(ps)

A szövegkönyvön Carrie Fisher, Judd Apatow és Adam Sandler is dolgoztak, de őket nem tüntették fel a stáblistán.

(ps)

A pillangós farmer dzseki Drew Barrymore saját ruhadarabja.

(ps)

George karakterét -ról mintázták, aki a Culture Club énekese. A zenekar legnagyobb slágerei a Do You Really Want To Hurt Me és a Karma Chameleon.