indingo   2017. 04. 18.

Engem az olyan filmek, ahol csapatok csapnak össze, tánc, ének vagy pompom tudásban rájöttem, hogy idegesítenek, pedig még nem is voltak benne rossz dalok. Ebben volt a mikor az egyik énekes sugárban körbehányja a színpadot? Azon nevetett valaki?

ArpiHajdu és Réci   2017. 02. 06.
2012 nagy meglepetése

Számomra a 2012-es év egyik nagy meglepetése volt ez a film. Merem ezt úgy állítani, hogy nem vagyok egy kimondottan a cappella kedvelő személy. Ebből kifolyólag, ha valaki azt mondta volna, hogy egy a cappella lánybandáról szóló filmen jót fogok szórakozni, akkor az illetőt kiröhögtem volna. Nagyon nagy erénye a filmnek, hogy nem a dalokkal próbálja eladni magát (bár tény, hogy nagyon jól vannak átírva a dalok a cappella stílusban), hanem nagyon jó karakterekkel is rendelkezik. Anna Kendrick nagyszerű ebben a kissé különc, "alter" csaj szerepében (nem is értem, hogy tudott szerepet vállalni abban a Twilightnak nevezett valamiben) mellette pedig nagyon jó és vicces mellékszereplőket válogatt... több»

Deku   2017. 07. 25.

Az első része lett ennek a legjobb, tökre jópofa film, tele aranyos karakterrel és csúcsabbnál csúcsabb hanokkal. A zenék is teljesen rendben voltak és nem nyomatták agyon a pop számokat.

Orosz István   2016. 05. 28.

Soha nem szerettem az ilyen fajta filmeket, de egy a fene adtam neki egy esélyt mondom miért is ne max 20 perc múlva kikapcsolom. Aztán azon kaptam magam, hogy élvezem a filmet. Tehát a sztori is nagyon ott van, ráadásul poénos is. A zenei feldolgozások is nagyon tetszenek, a végén nagyot ütött az a kis mix a fináléban, sőt vissza is kerestem youtuben. Szóval ajánlani tudom aki nem is szereti az ilyen stílusú filmeket az most szerintem most ebbe a filmbe kivételre fog találni!

andor50   2016. 04. 19.

Nagyon érdekes gondolat acapella énekesekről filmet forgatni, és talán elsőre furcsának is hangzik, de valójában nagyon szórakoztató alkotás sült ki a dologból. Nekem az egyik kedvenc éneklős filmem, nagyon könnyed, vicces, jó számokkal teletűzdelt darab. Sajnos a második része már nem volt ennyire jó.

Hana Mae Lee eredetileg Stacie szerepére jelentkezett, a meghallgatásra pedig egy koreai népdallal készült.

(ArpiHajdu és Réci )

Ez volt az első olyan film, amelyben Anna Kendrick főszerepet játszott és a történet középpontjában teljes egészében ő állt.

(ArpiHajdu és Réci )

Anna Kendrick soha nem gondolta volna, hogy a film ekkora siker lesz. Egy nyilatkozatában elhangzott, hogy nem hitte volna, hogy ennyi embert érdekel, ahogy bolond csajok a capellát énekelnek.