Tökéletes hang

Tökéletes hang

Pitch Perfect
KCintia

Beca a főiskolán úgy érzi, valahogy egyik klikkbe se tartozik bele. Végül kisebb nyomásra csatlakozik az iskola acapella csapatába, új ötleteire azonban nem bizonyul mindenki vevőnek. Barátságok és szerelmek szövődnek, de a tét nagy, az énekcsoportok versenye pedig újabb kihívásokat… Több

Rendező: Jason Moore
Forgatókönyvíró: Kay Cannon, Mickey Rapkin
Premier (HU): 2013.03.28.

2024.01.27 Tomipapi Nézhetetlen

Nekem nem tetszett a film. Nem szeretem a filmekben, ha egy szerelmi szálban megy a huzavona. Megtetszik–nem kellesz–mégis kellesz–most már nekem nem kellesz–mégis próbáljuk meg... stb. A lánycsapat túl komikusra lett véve. Az egész színvonala olyan ... Több

2017.02.06 ArpiHajdu és Réci

2012 nagy meglepetése

Számomra a 2012-es év egyik nagy meglepetése volt ez a film. Merem ezt úgy állítani, hogy nem vagyok egy kimondottan a cappella kedvelő személy. Ebből kifolyólag, ha valaki azt mondta volna, hogy egy a cappella lánybandáról szóló filmen jót fogok szó... Teljes kritika

2017.04.18 indingo

Engem az olyan filmek, ahol csapatok csapnak össze, tánc, ének vagy pompom tudásban rájöttem, hogy idegesítenek, pedig még nem is voltak benne rossz dalok. Ebben volt a mikor az egyik énekes sugárban körbehányja a színpadot? Azon nevetett valaki?

Semmi különös, csak úgy rossz, ahogy van. Értelmetlen, nevetséges, unszimpatikus karakterek, akik még idegesítőek is. A zenei betétek csapnivalóan rosszak. Egyszóval egy összecsapott trágyahalom.

2017.07.25 Deku

Az első része lett ennek a legjobb, tökre jópofa film, tele aranyos karakterrel és csúcsabbnál csúcsabb hanokkal. A zenék is teljesen rendben voltak és nem nyomatták agyon a pop számokat.

Hana Mae Lee eredetileg Stacie szerepére jelentkezett, a meghallgatásra pedig egy koreai népdallal készült.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Ez volt az első olyan film, amelyben Anna Kendrick főszerepet játszott és a történet középpontjában teljes egészében ő állt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Anna Kendrick soha nem gondolta volna, hogy a film ekkora siker lesz. Egy nyilatkozatában elhangzott, hogy nem hitte volna, hogy ennyi embert érdekel, ahogy bolond csajok a capellát énekelnek.Szerző: ArpiHajdu és Réci

John Michael Higgins egy korábbi filmjében (a 2006-os Szakíts, ha bírsz címűben) egy a capella formáció egyik énekesét alakította. A filmbeli együttes neve Tone Ranger volt.Szerző: ArpiHajdu és Réci